Povezane vesti

Mitrović o odrastanju i Partizanu: “Brat je ostajao bez patika, da bi roditelji meni mogli da kupe kopačke“

Mitrović o odrastanju i Partizanu: “Brat je ostajao bez patika, da bi roditelji meni mogli da kupe kopačke“

Hot sport 21.04.2021
Najbolji strelac u istoriji reprezentacije i jedan od najboljih igrača, Aleksandar Mitrović, emotivno je pričao o svojim počecima i odrastanju. Težak je put do uspeha a to najbolje znaju igrači koji nisu imali mnogo dok su bili u omladinskim… »
Emotivna ispovest "malog ace": Zašto ga nisu želeli u timu, ko ga je čuvao kao dete i zašto je brat ispaštao zbog njegovog…

Emotivna ispovest "malog ace": Zašto ga nisu želeli u timu, ko ga je čuvao kao dete i zašto je brat ispaštao zbog njegovog…

Večernje novosti 21.04.2021
Mitrović je otvorio dušu i prisetio se svog početka, detinjstva, fudbala na ulici i brojnih drugih, ne tako lepih tema… -Ulica je uvek bila puna dece, a ja sam bio najmlađi klinac u grupici sa kojom sam igrao fudbal. U početku me niko nije želeo u… »
Emotivna ispovest Aleksandra Mitrovića: Gladovao kao dete, sa 14 otišao od kuće, a zbog fudbala brat nije dobio patike!

Emotivna ispovest Aleksandra Mitrovića: Gladovao kao dete, sa 14 otišao od kuće, a zbog fudbala brat nije dobio patike!

Mondo 21.04.2021
Najbolji napadač Srbije ispričao vrlo dirljive detalje iz detinjstva. Najbolji napadač Srbije ispričao vrlo dirljive detalje iz detinjstva. Nije bilo lako odrastati u radničkoj porodici, van Beograda, a pokušavati da stigneš do dresa prvog tima… »

Vesti dana »