Povezane vesti

Vučić u Banjaluci: Srbija ne razmišlja o ratovima (FOTO,VIDEO)

Vučić u Banjaluci: Srbija ne razmišlja o ratovima (FOTO,VIDEO)

Vesti online 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji danas predvodi delegaciju Srbije u poseti Banjaluci, sastao se sa predsedavajućim i srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom i predsednicom Republike Srpske Željkom Cvijanović. – Srbija želi… »
Vučić u Banjaluci: Ne pada mi na pamet da pričamo o ratu

Vučić u Banjaluci: Ne pada mi na pamet da pričamo o ratu

Slobodna Evropa 22.04.2021
Srbija želi partnerske i prijateljske odnose s Bosnom i Hercegovinom (BiH) i njenim entitetom Republikom Srpskom (RS), poručio je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić tokom posjete Banjaluci, u četvrtak 22. aprila. "Ne pada mi na pamet da pričamo… »
Završena je svečana akademija: Predsednik Srbije postao je počasni građanin Banjaluke! (foto/video)

Završena je svečana akademija: Predsednik Srbije postao je počasni građanin Banjaluke! (foto/video)

Srbija danas 22.04.2021
Vučić u poseti Republici Srpskoj. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je bio u poseti Banjaluci gde mu je na Svečanoj akademiji povodom obeležavanja Dana grada uručen ključ Grada Banjaluke sa Poveljom počasnog građanina. Vučiću je… »
Vučić najavio nova ulaganja: Razvijaćemo ekonomiju, Srbija će pomoći opštinama u RS i Drvaru (foto)

Vučić najavio nova ulaganja: Razvijaćemo ekonomiju, Srbija će pomoći opštinama u RS i Drvaru (foto)

Srbija danas 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Banjaluci da Srbija nastoji, čuvajući mir i stabilnost, da razvija ekonomiju, otvara nova radna mesta i obezbeđuje ostanak stanovništva. - Mir je naša budućnost i zajednički rad je naša… »
Vučić postao počasni građanin grada Banjaluke: "Ovo je jedno od najvećih priznanja za mene"

Vučić postao počasni građanin grada Banjaluke: "Ovo je jedno od najvećih priznanja za mene"

Telegraf 22.04.2021
Želimo najbolje odnose i sa Hrvatima i sa Bošnjacima, ne pada nam napamet da razmišljamo o ratovima - izjavio je predsednik Srbije. Delegacija Srbije, predvođena predsednikom Aleksandrom Vučićem, stigla je u Republiku Srpsku u jednodnevnu, zvaničnu… »
Banjalučani pozdravili Vučića! Okupili su se ispred Gradske kuće kako bi videli predsednika Srbije (foto/video)

Banjalučani pozdravili Vučića! Okupili su se ispred Gradske kuće kako bi videli predsednika Srbije (foto/video)

Srbija danas 22.04.2021
Banjalučani su pozdravili Vučića dok je od vlade išao ka Gradskoj kući. Predsednik Srbije Alekdsandar Vučić postao je počasni građanin Banjaluke i uručen mu je ključ Grada. - Mnogo vam hvala na ovom priznanju. Tek kada dobijete ovakvo priznanje… »
Održana svečana akademija povodom obeležavanja Dana grada Banjaluke

Održana svečana akademija povodom obeležavanja Dana grada Banjaluke

Beta video 22.04.2021
BANJA LUKA - Održana je svečana akademija povodom obeležavanja Dana grada na kojoj će predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću biti uručen ključ Grada i Povelja počasnog gradjanina Banja Luke. (pokrivalice) Beta/MOD… »
Stanivuković: Za Banjaluku je čast što je Vučić počasni građanin

Stanivuković: Za Banjaluku je čast što je Vučić počasni građanin

Dnevnik 22.04.2021
BANjALUKA: Za Banjaluku je čast što je za počasnog građanina dobila predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je uvek bio sprema da pomaže i ulaže u taj grad i Republiku Srpsku, izjavio je danas gradonačelnik Draško Stanivuković i naglasio da… »
Vučić postao počasni građanin Banjaluke, uručen mu i Ključ grada (FOTO)

Vučić postao počasni građanin Banjaluke, uručen mu i Ključ grada (FOTO)

Danas 22.04.2021
Državni vrh Srbije u poseti Banjaluci Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je u Banjaluci uručen „Ključ grada“, najveće gradsko priznanje, kao i povelja počasnog građanina tog grada. Vučiću je priznanje uručio predsednik Skupštine… »
Stisak ruke ljutih rivala: Dodik čestitao Stanivukoviću, gradnačelnik Banjaluke odgovorio oberučke (foto)

Stisak ruke ljutih rivala: Dodik čestitao Stanivukoviću, gradnačelnik Banjaluke odgovorio oberučke (foto)

Blic 22.04.2021
Dolazak Aleksandra Vučića po zasluženo priznanje počasnog građanina, te obećani projekti u Banjaluci, svakako su obeležili ovogodišnju proslavu Dana Grada, ali je još jedan momenat privukao pažnju novinara i javnosti. Verovatno najljući… »
Vučić završio posetu Banjaluci

Vučić završio posetu Banjaluci

Novi magazin 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić završio je posetu Banjaluci, gde je boravio povodom Dana grada. Vučić je posle svečane akademije, na kojoj mu je dodeljeno najveće gradsko priznanje "Ključ grada" i na povelja počasnog gradjanina Banjaluke i… »
Vučić postao počasni građanin Banjaluke: Uručen mu i Ključ grada

Vučić postao počasni građanin Banjaluke: Uručen mu i Ključ grada

Nedeljnik 22.04.2021
(Beta/AP Photo/Darko Vojinovic) (Beta) – Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću danas je u Banjoj Luci uručen “Ključ grada”, najveće gradsko priznanje, kao i povelja počasnog građanina tog grada. Vučiću je priznanje uručio predsednik… »
"Ima li boljeg rođendana" Vučić napustio Banski dvor i završio posetu Banjaluci

"Ima li boljeg rođendana" Vučić napustio Banski dvor i završio posetu Banjaluci

Blic 22.04.2021
Završen je zatvoreni sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa delegacijama i predstavnicima iz Srbije i Srpske. Vučić je napustio Banski dvor u Banjaluci i time završio svoju današnju posetu, piše Srpskainfo. Gradonačelnik Banjaluke… »
Vučić postao počasni građanin Banjaluke, uručeni mu i Ključevi grada

Vučić postao počasni građanin Banjaluke, uručeni mu i Ključevi grada

N1 Info 22.04.2021
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Banjaluci je uručen "Ključ grada", najveće gradsko priznanje, kao i povelja počasnog građanina tog grada. Vučiću je priznanje uručio predsednik Skupštine grada Mladen Ilić (SNSD), na svečanoj akademiji… »
Vučić postao počasni građanin Banjaluke

Vučić postao počasni građanin Banjaluke

Nova 22.04.2021
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Banjaluci je uručen "Ključ grada", najveće gradsko priznanje, kao i povelja počasnog građanina tog grada. Vučiću je priznanje uručio predsednik Skupštine grada Mladen Ilić (SNSD), na svečanoj akademiji… »
Stanivuković: Beograd i Banjaluka povezani neraskidivim bratskim vezama

Stanivuković: Beograd i Banjaluka povezani neraskidivim bratskim vezama

Vesti online 22.04.2021
Banjaluka je najveći srpski grad izvan Srbije, ali je i grad svih građana bez obzira na veru, tradiciju, kulturu i identitet, poručio je danas gradonačelnik Draško Stanivuković na svečanosti povodom obeležavanja Dana grada, na kojoj su predsedniku… »
Vučić u Banjoj Luci: Ne pada nam na pamet razmišljati o sukobima i ratovima

Vučić u Banjoj Luci: Ne pada nam na pamet razmišljati o sukobima i ratovima

Al Jazeera 22.04.2021
Republika Srpska neće voditi rat ni za svoju samostalnost, rekao je Milorad Dodik. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas u Banjoj Luci da je budućnost u zajedničkom radu i miru, te da je najvažnije da se za bolji život građana… »
Vučić: Važno je da deca u Srbiji i Srpskoj ne budu ophrvani brigama iz prošlosti; Od danas i ja sam Banjalučanin

Vučić: Važno je da deca u Srbiji i Srpskoj ne budu ophrvani brigama iz prošlosti; Od danas i ja sam Banjalučanin

RTV 22.04.2021
BANJALUKA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas u Banjaluci da je budućnost u zajedničkom radu i miru, te da je najvažnije da se za bolji život građana, razvijaju ekonomski odnosi, uz očuvanje mira i stabilnosti. "Imali smo… »
Vučiću uručen Ključ grada Banjaluka "u gradu Petra Kočića i Marijana Beneša, ovo je jedno od najvećih priznanja koje…

Vučiću uručen Ključ grada Banjaluka "u gradu Petra Kočića i Marijana Beneša, ovo je jedno od najvećih priznanja koje…

Blic 22.04.2021
Povodom 22. aprila – Dana grada i 76. godišnjice od oslobođenja Banjaluke od fašizma u Drugom svetskom ratu, u Banskom dvoru održana je Svečana akademija. Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću uručen je ključ Grada Banjaluke sa Poveljom… »
“Od danas, ja sam Banjalučanin”: Vučiću uručen ključ Grada Banjaluke

“Od danas, ja sam Banjalučanin”: Vučiću uručen ključ Grada Banjaluke

Vesti online 22.04.2021
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću uručen je ključ Grada Banjaluke sa Poveljom počasnog građanina tog grada. “Od danas, ja sam Banjalučanin”, poručio je Vučić, zahvalivši se na nagradi. – Ovo je jedno on najvećih priznanja koje sam… »
Dodik: Najbolji period saradnje Srbije i Srpske

Dodik: Najbolji period saradnje Srbije i Srpske

Sputnik 22.04.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je ovo najbolji period saradnje Srbije i Republike Srpske. Dodik je naveo da RS nikada nije imala značajniju posetu od današnje posete delegacije Srbije, predvođene… »
„Od danas, ja sam Banjalučanin“: Vučiću uručen ključ Grada Banjaluke sa Poveljom počasnog građanina

„Od danas, ja sam Banjalučanin“: Vučiću uručen ključ Grada Banjaluke sa Poveljom počasnog građanina

Sputnik 22.04.2021
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću uručen je ključ Grada Banjaluke sa Poveljom počasnog građanina tog grada. „Od danas, ja sam Banjalučanin“, poručio je Vučić, zahvalivši se na nagradi. „Ovo je jedno on najvećih priznanja koje sam… »
Predsedniku uručen ključ grada: Danas postajem i ponosni Banjalučanin (foto/video)

Predsedniku uručen ključ grada: Danas postajem i ponosni Banjalučanin (foto/video)

Večernje novosti 22.04.2021
Foto: Printskrin 11.56 - Predsedniku uručen ključ Grada Banjaluke - Ovo je jedno on najvećih priznanja koje sam ikada dobio, postajem deo grada kraj večnog Vrbasa, deo velike i slavne istorije - rekao je Vučić i dodao da je Banjaluka ostala… »
Snažna poruka predsednika: Niko ne treba da umre zbog vere i nacije, budućnost zahteva kolevke i život, previše je grobova!

Snažna poruka predsednika: Niko ne treba da umre zbog vere i nacije, budućnost zahteva kolevke i život, previše je grobova!

Večernje novosti 22.04.2021
Predsednik je rekao da tek kada dobijete ovakvo priznanje "shvatite koliko ste mali i koliko ste satkani u sujete". - Ovo je jedno on najvećih priznanja koje sam ikada dobio, postajem deo grada kraj večnog Vrbasa, deo velike i slavne istorije - rekao je… »
Cvijanović: RS želi da ide putem napretka kojim korača Srbija

Cvijanović: RS želi da ide putem napretka kojim korača Srbija

Novi magazin 22.04.2021
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović izjavila je danas da RS želi da ide putem kojim ide Srbija, da korača napred. Cvijanović je, posle sednice Veća za saradnju RS i Srbije, zahvalila Srbiji za svu podršku koju pruža RS, posebno u… »
"Ne pada nam na pamet da razmišljamo o ratovima" Vučić poručio da Srbija želi najbolje odnose i sa Bošnjacima i sa…

"Ne pada nam na pamet da razmišljamo o ratovima" Vučić poručio da Srbija želi najbolje odnose i sa Bošnjacima i sa…

Blic 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da Srbija želi partnerske, najbolje odnose sa Bošnjacima i sa Hrvatima, ne samo sa Srbima. - Ne pada nam na pamet da razmšljamo o ratovima. Ne smatramo takve izjave odgovornim, kao ni uvrede na račun Srba… »
Dodik: RS neće ratovati, pa ni za svoju samostalnost

Dodik: RS neće ratovati, pa ni za svoju samostalnost

Novi magazin 22.04.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da Republika Srpska neće voditi nikakakv rat, pa ni onaj za svoju samostalnost. "Mi smo spremni da razgovaramo, mi ne želimo sukob", izjavio je Dodik posle sastanka Saveta za… »
Vučić: Srbija će uložiti stotine milione evra u Republiku Srpsku

Vučić: Srbija će uložiti stotine milione evra u Republiku Srpsku

Beta 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će Srbija u narednom periodu uložiti stotine miliona evra u infrastrukturne projekte u Republici Srpskoj (RS). On je posle sastanka Saveta za saradnju Srbije i RS u Banjaluci rekao da će Srbija… »
Vučić: Za aerodrom u Trebinju između 98 i 100 miliona evra

Vučić: Za aerodrom u Trebinju između 98 i 100 miliona evra

Vesti online 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će za aerodrom u Trebinju biti potrebno oko 98 do 100 miliona evra, a da će Srbija uložiti između 73 i 75 miliona evra. Vučić je u poseti Banjaluci gde će mu na Svečanoj akademiji povodom… »
Državni vrh u poseti Banjaluci, održana sednica Saveta za saradnju Republike Srpske i Srbije

Državni vrh u poseti Banjaluci, održana sednica Saveta za saradnju Republike Srpske i Srbije

RTS 22.04.2021
Predsednik Aleksandar Vučić, premijerka Ana Brnabić, predsednik Narodne skupštine Ivica Dačić i delegacija Srbije u poseti su Banjaluci na Dan grada. Održani su sastanci rukovodstva Srbije i Republike Srpske. U Palati Republike u Banjaluci održan… »
Dodik: Situacija u BIH veoma loša, Vučić kaže – Srbija ne razmišlja o ratovima

Dodik: Situacija u BIH veoma loša, Vučić kaže – Srbija ne razmišlja o ratovima

N1 Info 22.04.2021
Republika Srpska neće voditi rat ni za svoju samostalnost, poručio je danas predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Milorad Dodik, koji je dodao da je situacija u BiH, politički gledano, veoma loša, da se RS zaklinje procesu mira… »
Vučić: Uložićemo do 75 miliona evra u aerodrom u Trebinju

Vučić: Uložićemo do 75 miliona evra u aerodrom u Trebinju

Nova 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Banjaluci da će Srbija pomoći četiri opštine u Republici Srpskoj i BiH, te da će uložiti između 73 i 75 miliona evra u aerodrom u Trebinju. Vučić je rekao da je danas sa predstavnicima vlasti u… »
Srbija će za izgradnju autoputa do Bijeljine dati 100 miliona, za aerodrom u Trebinju do 75 miliona evra

Srbija će za izgradnju autoputa do Bijeljine dati 100 miliona, za aerodrom u Trebinju do 75 miliona evra

Radio 021 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će Srbija uložiti 100 miliona evra u izgradnju autoputa do Bijeljine, kao i 73 do 75 miliona u aerodrom u Trebinju. "Bosna i Hercegovina, u celosti je za Srbiju treća izvozna destinacija… »
Dodik: Srpska neće ratovati, pa ni za svoju samostalnost

Dodik: Srpska neće ratovati, pa ni za svoju samostalnost

Nova 22.04.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da Republika Srpska neće voditi nikakakv rat, pa ni onaj za svoju samostalnost. „Mi smo spremni da razgovaramo, mi ne želimo sukob“, izjavio je Dodik posle sastanka Saveta za… »
"Ne pada nam na pamet da razmišljamo o ratovima": Vučić o izjavama Izetbegovića - Srbija želi prijateljske odnose!

"Ne pada nam na pamet da razmišljamo o ratovima": Vučić o izjavama Izetbegovića - Srbija želi prijateljske odnose!

Večernje novosti 22.04.2021
Predsednik Vučić i Milorad Dodik osvrnuli su se na nedavne izjave Bakira Izetbegovića da ne može da kaže da rata neće biti i da bi pre umro nego nego što bi dozvolio da "geonocidaši" zavladaju delom BiH. Vučić je rekao da Srbija želi… »
Banjaluka obeležava dan grada: U planu niz manifestacija, najveće gradsko priznanje predsedniku Srbije

Banjaluka obeležava dan grada: U planu niz manifestacija, najveće gradsko priznanje predsedniku Srbije

Blic 22.04.2021
Povodom 22. aprila – Dana grada i 76. godišnjice od oslobođenja Banjaluke od fašizma u Drugom svetskom ratu, danas će u 11 časova, prilagođeno epidemiološkoj situaciji, u Banskom dvoru biti održana Svečana akademija. Tim povodom, predsedniku… »
"Zadovoljan sam što sam danas ovde" Vučić: Nije lako se boriti, ali možemo da pomognemo Srpskoj i nastavićemo da pomažemo…

"Zadovoljan sam što sam danas ovde" Vučić: Nije lako se boriti, ali možemo da pomognemo Srpskoj i nastavićemo da pomažemo…

Blic 22.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Banjaluci da je zadovoljan što je danas u Srpskoj. -BiH u celini je za Srbiju treća izvozna destinacija, ukupno trgovinski partner broj sedam. Verujem da trgovinska razmena u 2021. može da bude… »
Milorad Dodik: Srpska nikada nije imala značajniju posetu - Zahvaljujući Vučiću možemo da se pohvalimo odličnom saradnjom…

Milorad Dodik: Srpska nikada nije imala značajniju posetu - Zahvaljujući Vučiću možemo da se pohvalimo odličnom saradnjom…

Večernje novosti 22.04.2021
- Svi najznačajniji političari Srbije danas su u Banjaluci u Republici Srpskoj. Ovo je naš najbolji period i zahvaljujući predsedniku Vučiću možemo da se pohvalimo odličnom saradnjom i važnim projektima - poručio je Dodik.… »
Zvaničnici za istom stolom: Sednica Veća za saradnju Srpske i Srbije

Zvaničnici za istom stolom: Sednica Veća za saradnju Srpske i Srbije

Blic 22.04.2021
U toku je sednica Veća za saradnju Republike Srpske i Srbije, koje postoji u okviru Sporazuma o specijalnim i paralelnim vezama. Nakon bilateranih sastanaka, najviši zvaničnici dve republike u Banjaluci zajedno razmatraju realizaciju dosadašnjih i… »
Delegacija Srbije u poseti Banjaluci /video, foto/

Delegacija Srbije u poseti Banjaluci /video, foto/

Sputnik 22.04.2021
Delegacija Srbije, predvođena predsednikom Aleksandrom Vučićem, doputovala je u posetu Banjaluci. Na banjalučkom aerodromu „Mahovljani“ delegaciju je dočekao srpski član i predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik. Povodom… »
Bilbordi dobrodošlice Vučiću u Banjaluci: Dobro došao predsedniče, hvala! (foto)

Bilbordi dobrodošlice Vučiću u Banjaluci: Dobro došao predsedniče, hvala! (foto)

Večernje novosti 22.04.2021
Vučić u Republici Srpskoj predvodi delegaciju u kojoj su premijerka Ana Brnabić i predsednik parlamenta Ivica Dačić. Banjaluka: "Dobro došao predsjedniče" https://t.co/8IV9lgKT2W pic.twitter.com/LXrU19IG4j — BN PORTAL (@rtvbn1) April 22, 2021 Na… »
Vučić stigao u srpsku: Delegacija Srbije na aerodromu Banjaluka, ovo je plan posete (video)

Vučić stigao u srpsku: Delegacija Srbije na aerodromu Banjaluka, ovo je plan posete (video)

Blic 22.04.2021
Delegacija Srbije, koju predvodi predsednik Republike Aleksandar Vučić, stigla je na Aerodrom Banjaluka. U delegaciji koja je stigla u jednodnevnu posetu Banjaluci su još predsednik Narodne skupštine Republike Srbije Ivica Dačić, predsednica Vlade… »
Palata Republike: Počeo sastanak Vučića sa Cvijanovićevom i Dodikom (foto)

Palata Republike: Počeo sastanak Vučića sa Cvijanovićevom i Dodikom (foto)

Blic 22.04.2021
U Palati Republike u Banaluci počeo je sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa predsednicom Srpske Željkom Cvijanović i srpskim članom i predsedavajućim Predsedništva BiH Miloradom Dodikom. U Banjaluci je počeo i sastanak predsednika… »
Vučić sutra u Banjaluci, MUP RS pojačao mere bezbednosti

Vučić sutra u Banjaluci, MUP RS pojačao mere bezbednosti

Danas 21.04.2021
Na području Banjaluke i Laktaši sutra će biti na snazi pojačane mere bezbednosti povodom posete Banjaluci državne delegacije Srbije, sa predsednikom Aleksandrom Vučićem načelu, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske… »

Vesti dana »