Povezane vesti

Tužilac: Nema osnova za izmeštanje slučaja 'Palma' iz Jagodine

Tužilac: Nema osnova za izmeštanje slučaja 'Palma' iz Jagodine

Slobodna Evropa 22.04.2021
Viši tužilac u Jagodini Radoslav Vučković izjavio je da nema osnova da se postupak o navodima da je predsednik Skupštine opštine Jagodina Dragan Marković Palma podvodio maloletnice, prebaci na tužilaštvo u nekom drugom gradu. Vučković je za… »
Viši javni tužilac: Nemam osnova da se izuzmem iz slučaja palma

Viši javni tužilac: Nemam osnova da se izuzmem iz slučaja palma

Blic 22.04.2021
Da bih tražio da se slučaj mogućeg podvođenja maloletnica sa tužilaštva u Jagodini prebaci na neko drugo, morao bih da ispunim uslove za to, recimo, da dokažem da sam pristrasan, da sam u rodbinskim vezama sa licima koja se u ovom slučaju… »
"Moguće je da će Palma biti uhapšen, ali ako nema žrtve slučaj pada": Borivoje Borović za MONDO o slučaju "Palma"

"Moguće je da će Palma biti uhapšen, ali ako nema žrtve slučaj pada": Borivoje Borović za MONDO o slučaju "Palma"

Mondo 22.04.2021
Advokat Borivoje Borović kaže za MONDO da u slučaju Palma da već sada ima dovoljno naznaka za pokretanje istrage, da je pritvor moguća opcija, ali da bi pojavljivanje žrtve bilo ključno. Advokat Borivoje Borović kaže za MONDO da u slučaju Palma… »
Tužilac iz Jagodine: Bez osnova za izmeštanje slučaja Palma

Tužilac iz Jagodine: Bez osnova za izmeštanje slučaja Palma

Nova 22.04.2021
Viši tužilac u Jagodini Radoslav Vučković, koji je pokrenuo postupak u "slučaju Palma", izjavio je da može da prebaci postupak na neko drugo tužilaštvo, van Jagodine, samo ako to traži nadređeni tužilac. „Da bih tražio da se slučaj mogućeg… »
Viši javni tužilac u Jagodini: Nemam osnov da tražim izuzeće

Viši javni tužilac u Jagodini: Nemam osnov da tražim izuzeće

N1 Info 22.04.2021
Da bih tražio da se slučaj mogućeg podvođenja maloletnica sa tužilaštva u Jagodini prebaci na neko drugo, morao bih da ispunim uslove za to, recimo da dokažem da sam pristrasan, da sam u rodbinskim vezama sa licima koja se pojavljuju u slučaju… »
Jagodinski tužilac o slučaju "Palma": Nemam osnova da tražim svoje izuzeće

Jagodinski tužilac o slučaju "Palma": Nemam osnova da tražim svoje izuzeće

Radio 021 22.04.2021
Da bih tražio da se slučaj mogućeg podvođenja maloletnica sa tužilaštva u Jagodini prebaci na neko drugo, morao bih da ispunim uslove za to, recimo da dokažem da sam pristrasan, da sam u rodbinskim vezama sa licima koja se pojavljuju u slučaju… »

Vesti dana »