Povezane vesti

Palma me zvao 15 puta, blokirala sam ga: Sanda Rašković-Ivić o aferi u Jagodini

Palma me zvao 15 puta, blokirala sam ga: Sanda Rašković-Ivić o aferi u Jagodini

Blic 22.04.2021
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić izjavila je da ju je predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma "zvao 15 puta, a možda i više" nakon što je rekla da bi vlada trebalo da odmah padne pošto su iznete optužbe da su on i… »
Ivić: Ako mene Palma zove 15 puta, šta li radi žrtvama

Ivić: Ako mene Palma zove 15 puta, šta li radi žrtvama

Nova 22.04.2021
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić izjavila je u emisiji Među nama da je predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma „zvao 15 puta, a možda i više“ nakon što je rekla da bi vlada trebalo da odmah padne pošto su iznete… »
Lutovac: Akteri afera iz vlasti neprocesuirani, jer ne postoji nezavisno sudstvo

Lutovac: Akteri afera iz vlasti neprocesuirani, jer ne postoji nezavisno sudstvo

N1 Info 22.04.2021
Predsednik Demokratske stranke Zoran Lutovac ocenio je da slučaj navodnog podvođenja maloletnica od strane predsednika Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme ne bi smeo da ostane bez epiloga. S tim u vezi, ocenio je da je Srbija „lonac koji… »
Lutovac: Afera oko Palme mora da dobije epilog

Lutovac: Afera oko Palme mora da dobije epilog

Nova 22.04.2021
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac ocenio je da slučaj navodnog podvođenja maloletnica od strane predsednika Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme ne bi smeo da ostane bez epiloga. S tim u vezi ocenio je da je Srbija „lonac koji… »
Lutovac: Ljudima u Srbiji može da prekipi zbog afere oko Palme

Lutovac: Ljudima u Srbiji može da prekipi zbog afere oko Palme

Danas 22.04.2021
Lider DS za Danas o aktuelnom slučaju "podvođenje", zarobljenoj državi i opoziciji „Ne bi smelo da se desi da afera Dragana Markovića Palme oko podvođenja maloletnica ostane bez epiloga. Srbija je lonac koji je počeo da ključa i pitanje je samo… »
Lutovac: Afera oko Palme mora da dobije epilog

Lutovac: Afera oko Palme mora da dobije epilog

Beta 22.04.2021
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac ocenio je da slučaj navodnog podvodjenja maloletnica od strane predsednika Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme ne bi smeo da ostane bez epiloga. S tim u vezi ocenio je da je Srbija "lonac koji… »

Vesti dana »