Povezane vesti
U Novom Sadu rođeno 20 beba
NoviSad.com 22.04.2021
Novi Sad – U novosadskoj Klinici za ginekologiju i akušerstvo Kliničkog centra Vojvodine, tokom proteklog dana, rođeno je 20 beba. Kako navode u ovoj zdravstvenoj ustanovi, od juče u sedam časova ujutru do danas u sedam, bilo je 20 porođaja. Rođeno je 6… »
Radosne vesti iz Betanije: Rođeno 20 beba
Moj Novi Sad 22.04.2021
Dečaci i ovog jutra bili brojniji. Kako javljaju iz Klinike za ginekologiju i akušerstvo u Novom Sadu, od 21. aprila u sedam časova, do 22. aprila u isto vreme, u ovoj zdravstvenoj ustanovi rođeno je 20 beba – šest devojčica i 14 dečaka. Čestitamo!… »
Vesti dana »
Sve što je moglo da krene naopako, krenulo je: Hrvati na ivici ambisa, više nema kalkulacija
Nova pre 2 minutajoš 46 povezanih
Slom živaca Marsela Bijelse pred kamerama: "Ništa neće ostati za mnom, po tome će me pamtiti"
Mondo pre 37 minutajoš 33 povezane
Tramp odgovorio na iranske napade u Ormuzu; sporazum iz Vašingtona razljutio Hezbolah
RTS pre 12 minutajoš 21 povezana
Deonica auto-puta od Adrana do Preljine otvorena za saobraćaj
Sputnik pre 12 minutajoš 18 povezanih



