Povezane vesti
Mihajlović: Cilj je da Srbija postane zelena; Pikap: Ekologija nije trošak
RTV 22.04.2021
BEOGRAD - Srbija će do 2040. godine biti zemlja koja će proizvoditi električnu i toplotnu energiju iz više od 40 odsto obnovljivih izvora energije, a do 2050. očekujemo da će taj procenat biti i 50 odsto, izjavila je danas ministarka rudarstva i… »
Do 2040. Više od 40 odsto energije iz obnovljivih izvora: Cilj je da Srbija bude čista i zelena
Večernje novosti 22.04.2021
Ovo je danas izjavila ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović na onlajn konferenciji "Srbija postaje zelena", a povodom Dana planete Zemlje. Mihajlovićeva je naglasila da je upravo vizija Srbije da postane zelena, odnosno, energetski… »
UNDP: Ako Srbija ne dekarbonizuje privredu, moguća šteta 11 milijardi dolara
N1 Info 22.04.2021
Najskuplji scenario za Srbiju bi bio da ignoriše troškove povezane sa klimom pri donošenju strateških odluka, ocenila je stalna predstavnica Programa Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP) u Srbiji Fransin Pikap u razgovoru sa Centar za promociju nauke… »
Vesti dana »
Hezbolah saopštio da je izvršio više napada raketama i dronovima na Izrael; IDF započele opsežnu seriju vazdušnih napada
RTV pre 11 minutajoš 89 povezanih
Danas su Mladenci – praznik mladih bračnih parova, ljubavi, sloge i dobrih želja
Jugmedia pre 1 satjoš 27 povezanih
Devet osoba izvučeno iz ruševina: Novi detalji eksplozije u Turskoj (video)
Večernje novosti pre 56 minutajoš 18 povezanih
Košarkaši Los Anđeles Klipersa pobedili Dalas, Bogdan Bogdanović nije ulazio u igru
Politika pre 6 minutajoš 27 povezanih
U podzemnom prolazu u Zagrebu osvanula nova pretnja smrću Miloradu Pupovcu
Euronews pre 26 minutajoš 14 povezanih



