Povezane vesti

Ispovest Čeferina o Superligi: Dupli viski, 3.800 SMS, poziv u subotu i poruka “dajte mi 24 sata”

Ispovest Čeferina o Superligi: Dupli viski, 3.800 SMS, poziv u subotu i poruka “dajte mi 24 sata”

Vesti online 22.04.2021
Superliga, kao što kaže Florentino Perez možda postoji, ali u njoj su samo Real i Juventus, pa neka igraju svaki dan, izjavio je danas predsednik Evropske fudbalske unije (UEFA) Aleksandar Čeferin. – Cela fudbalska Evropa je uz nas. Dobio sam poruke… »
Čeferin: Dupli viski, 3.800 SMS poruka, pa gašenje Superlige

Čeferin: Dupli viski, 3.800 SMS poruka, pa gašenje Superlige

Nova 22.04.2021
Aleksander Čeferin, prvi čovek UEFA, objasnio je kako je vodio borbu protiv Superlige, koja je na kraju pretrpela krah. Slovenac je za medije iz svoje zemlje otkrio kako je išla bitka protiv Juventusa, Reala i engleskih velikana, koji su želeli da se… »
Biće kazni za neverne klubove: Čeferin najavio sankcije i otkrio ko ga najmanje razočarao!

Biće kazni za neverne klubove: Čeferin najavio sankcije i otkrio ko ga najmanje razočarao!

Hot sport 22.04.2021
Prvi čovek UEFA govorio je o posledicama koje će zadesiti klubove osnivače Superlige. Aleksandar Čeferin je za slovenačke medije pričao o tome kako je teklo osnivanje nove Superlige. Naveo je da na startu ništa nije slutilo na ovo. – Vudvord me… »
Ovako je Čeferin uništio superligu Evrope za 24 sata: Predsednik UEFA najavio kazne zbog najvećeg fudbalskog skandala!

Ovako je Čeferin uništio superligu Evrope za 24 sata: Predsednik UEFA najavio kazne zbog najvećeg fudbalskog skandala!

Mondo 22.04.2021
Dvanaest klubova se drznulo u želji da zarade više novca, a Slovenac i prvi čovek UEFA otkriva šta se sve dešavalo u prethodnih nekoliko dana, tokom jedne od najburnijih fudbalskih priča poslednjih godina. Dvanaest klubova se drznulo u želji da… »
Radiće "advokati", Juve i Real čeka eliminacija?!

Radiće "advokati", Juve i Real čeka eliminacija?!

Sportske.net 22.04.2021
Izgleda da neće sve proći bez posledica, predsednik UEFA Čeferin je glasan posle "pobede" protiv 12 klubova koji su želeli da osnuju Superligu. Osim što ih je nazvao gramzivima, on je u ratu i sa kumom Anjelijem i sa predsednikom Reala Perezom… »

Vesti dana »