Povezane vesti

Ljubavnica i "žena s lusterom na glavi" spustile loptu: Folkerka zvala rano jutros - "Rekla mi je da je Devin isti otac"

Ljubavnica i "žena s lusterom na glavi" spustile loptu: Folkerka zvala rano jutros - "Rekla mi je da je Devin isti otac"

Mondo 22.04.2021
Mirjana Antonović zamolila pratioce da zaborave na nedavni sukob s Nadom Topčagić. Mirjana Antonović zamolila pratioce da zaborave na nedavni sukob s Nadom Topčagić Pevačica Nada Topčagić i bivša partnerka pevača Miroslava Ilića Mirjana… »
Nada nazvala Mirjanu i izvinila joj se zbog Devina: Nisam ja sud da presuđujem!

Nada nazvala Mirjanu i izvinila joj se zbog Devina: Nisam ja sud da presuđujem!

Vesti online 22.04.2021
Pevačica Nada Topčagić zvala je Mirjanu Antonović da joj uputi izvinjenje posle izjava da veruje da Devin nije sin Miroslava Ilića, te da bi ona znala da je između pevača i Mirjane bilo nečega. Naime, Mirjana je u objavi na Fejsbuku navela da… »
OBRT! Nada se IZVINILA Mirjana Antonović jer je rekla da Devin NIJE Miroslavov sin!

OBRT! Nada se IZVINILA Mirjana Antonović jer je rekla da Devin NIJE Miroslavov sin!

Svet & Skandal 22.04.2021
Nada Topčagić je pre nekilo dana sve šokrila svojom izjavom za SVET da Devin nije sin Miroslava Ilića, ali je sada promenila ploču. Mirjana Antonović se javno obratila svima na Fejsbuku i rekla da ju je Nada zvala da joj uputi izvinjenJe zbog… »

Vesti dana »