Povezane vesti

Lojd: Znao sam da ću imati veliku ulogu ovde, ostanak u Zvezdi neizvestan

Lojd: Znao sam da ću imati veliku ulogu ovde, ostanak u Zvezdi neizvestan

Mozzart sport 22.04.2021
Udarna igla crveno-belih krstarila kroz more tema u podkastu Pick 'N' Talk. Najbolji poenter Crvene zvezde Džordan Lojd, gostovao je u podkastu Pick 'N' Talk gde je pričao o dolasku, igrama u beogradskom timu, planovima za budućnost... Lojd je odigrao… »
Lojdu sve jasno, Zvezda bez navijača je dosta slabija

Lojdu sve jasno, Zvezda bez navijača je dosta slabija

Sportske.net 22.04.2021
U podkastu "Pick and talk" pojavio se Džordan Lojd, najbolji pojedinac Crvene zvezde mts u ovoj sezoni, bez velike dileme. On je istakao da je znao gde dolazi kada je potpisao ugovor sa Zvezdom. "Znao sam gde dolazim i pre nego što sam potpisao, bilo je… »
Lojd: Zvezda? Sve što planiraš, najčešće se ne ostvari (VIDEO)

Lojd: Zvezda? Sve što planiraš, najčešće se ne ostvari (VIDEO)

Vesti online 22.04.2021
Košarkaš Crvene zvezde Džordan Lojd izjavio je da ne zna hoće li i naredne sezone nositi crveno-beli dres. Amerikanac je bio gost podkasta Pick ’N’ Talk u kojem je govorio o svojoj ulozi u Crvenoj zvezdi, početku karijere, osvajanju NBA prstena… »
Lojd: Zvezda? Sve što planiraš, najčešće se ne ostvari

Lojd: Zvezda? Sve što planiraš, najčešće se ne ostvari

N1 Info 22.04.2021
Košarkaš Crvene zvezde Džordan Lojd izjavio je da ne zna hoće li i naredne sezone nositi crveno-beli dres. Amerikanac je bio gost podkasta Pick ’N’ Talk u kojem je govorio o svojoj ulozi u Crvenoj zvezdi, početku karijere, osvajanju NBA prstena… »
Lojd o Radonjiću, Zvezdi, NBA prstenu i ludoj situaciji

Lojd o Radonjiću, Zvezdi, NBA prstenu i ludoj situaciji

Nova 22.04.2021
Džordan Lojd, prva zvezda Crvene zvezde, govorio je o mnogim nepoznatim detaljima iz života. Otkrio je kako je stigao u Zvezdu, ko mu je najbolji prijatelj, šta misli o treneru Dejanu Radonjiću, ali i pričao o šampionskom prstenu u NBA ligi… »

Vesti dana »