Povezane vesti

Ognjen (21) zvao majku pred kobni let: Ovo su poslednje reči stradalog padobranca Vojske Srbije

Ognjen (21) zvao majku pred kobni let: Ovo su poslednje reči stradalog padobranca Vojske Srbije

Mondo 22.04.2021
Nesreća se desila u sredu u Nišu prilikom izvođenja skoka. Nesreća se desila u sredu u Nišu prilikom izvođenja skoka. "Nikad mi nije govorio kada ima skok, vežbu. Mnogo sam se plašila. Govorio mi je tek kad sve prođe...". Ovako priča Marina… »
Poginuo Ognjen Trajković iz Vranja pripadnik 63. padobranske brigade u Nišu

Poginuo Ognjen Trajković iz Vranja pripadnik 63. padobranske brigade u Nišu

Jug press 22.04.2021
VRANJE-NIŠ Desetar Ognjen Trajković, koji je izgubio život juče oko 16.30 časova prilikom izvođenja padobranskog skoka, bio je na dužnosti padobranca u 3. padobranskoj četi 63. padobranske brigade u Nišu, saopštilo je Ministarstvo odbrane… »
Majka nastradalog padobranca iz Vranja: Ode moja lasta u nebo

Majka nastradalog padobranca iz Vranja: Ode moja lasta u nebo

OK radio 22.04.2021
Padobranac 63. padobranske brigade Ognjen Trajković (21), treće je dete u porodici Trajković i bio je mezimac. Njegova majka Marina Arsić, kaže da su iz vojske javili da će telo biti dopremljeno u Vranje, a potom u kapelu na Šapranačkom groblju. U… »
Nastradali padobranac Ognjen biće sahranjen u rodnom Vranju

Nastradali padobranac Ognjen biće sahranjen u rodnom Vranju

OK radio 22.04.2021
Padobranac 63. padobranske brigade Ognjen Trajković (21), koji je nastradao prilikom izvođenja padobranskog skoka u Nišu, biće sahranjen u Vranju. Njegova majka Marina Arsić, kaže da su iz vojske javili da će telo biti dopremljeno u Vranje, a potom… »

Vesti dana »