Povezane vesti

Novak joj poručio da je veliki borac, sada je to i dokazala! Španska teniserka pobedila opaku bolest

Novak joj poručio da je veliki borac, sada je to i dokazala! Španska teniserka pobedila opaku bolest

Mondo 22.04.2021
Želela je da zaigra u Tokiju, sada će verovatno to i uspeti! Želela je da zaigra u Tokiju, sada će verovatno to i uspeti! Nekadašnja šesta teniserka sveta prava je heroina! Špankinja Karla Suarez Navaro objavila je vest da se uspešno izlečila… »
Pobedila rak i sada sanja Tokio: Poznata španska teniserka se oportavlja od teške bolesti

Pobedila rak i sada sanja Tokio: Poznata španska teniserka se oportavlja od teške bolesti

Večernje novosti 22.04.2021
Ona je objasnila da je dobila mnogo poruka podrške i da joj je to bio pravi vetar u leđa. „Još jedan korak napred. Danas sam završila terapiju i prevazišla Hodžkinsovu limfom. Hvala vam svima na toplim porukama. Svaka reč podrške mi je dala… »
Poznata teniserka pobedila rak, sada sanja o Tokiju FOTO

Poznata teniserka pobedila rak, sada sanja o Tokiju FOTO

Nova 22.04.2021
Karla Suarez Navaro, španska teniserka, objavila je da je pobedila rak koji joj je dijagnostifikovan prošle godine. Ona je objasnila da je dobila mnogo poruka podrške i da joj je to bio pravi vetar u leđa. „Još jedan korak napred. Danas sam… »
Suares Navaro pobedila opaku bolest: Izlečena sam!

Suares Navaro pobedila opaku bolest: Izlečena sam!

Vesti online 22.04.2021
Španska teniserka Karla Suares Navaro saopštila je da, posle višemesečnog lečenja, više nema Hočkinov limfom. Špankinja je u septembru otkrila da joj je dijagnostikovan Hočkinov limfom (rak limfnih žlezda) u ranoj fazi, te da mora najmanje šest… »

Vesti dana »