Povezane vesti
Izveštaj OEBS-a: Klimatske promene i bezbednost predstavljaju priliku za saradnju u jugoistočnoj Evropi
Danas 22.04.2021
Klimatske promene su multiplikator rizika i na kompleksan način utiču na privredu, životnu sredinu i društva u jugoistočnoj Evropi, navodi se u izveštaju koji su danas objavili OEBS i Adelfi, ekspertska organizacija sa sedištem u Berlinu. U ovom… »
OSCE: Klimatske promjene rastući rizik
Slobodna Evropa 22.04.2021
Klimatske promjene rastući su rizik koji pogađa privredne sisteme, okoliš i društva u Jugoistočnoj Evropi na brojne i složene načine, navodi se u izvještaju koji su u četvrtak 22. aprila objavili OSCE i neprofitna organizacij Adelphi, sa sjedištem u… »
Vesti dana »

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 13 minutajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za 12. septembar: Jutro u Srbiji oblačno, a zatim sledi razvedravanje
Mondo pre 48 minutajoš 4 povezane

"Tražili su da im pokažem pisana slova ćirilice, jer ih ne znaju!" Srednjoškolci u Srbiji znaju engleski, a muku muče sa srpskim pravopisom, da čitaju ne vole, a ovo im je san
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Amerika oštro reagovala na presudu bolsonaru: "SAD će adekvatno odgovoriti na ovaj lov na veštice"
Kurir pre 4 satijoš 6 povezanih