Povezane vesti

Ferguson u suzama: ‘Plakao sam posle Srbije!’

Ferguson u suzama: ‘Plakao sam posle Srbije!’

Hot sport 22.04.2021
Utakmica Srbije i Škotske i dalje privlači komentare. Škotska je u okviru baraža za Evropsko prventvo izbacila Srbiju nakon boljeg izvođenja penala. Evo šta je na to rekao Sir Aleks Ferguson. ‘Kada je Srbija dala gol u poslednjoj sekundi pomislio… »
Bolan poraz Srbije slavio i legendarni Ferguson: Pomislio da nemaju šanse, pa nas pobedili u Beogradu!

Bolan poraz Srbije slavio i legendarni Ferguson: Pomislio da nemaju šanse, pa nas pobedili u Beogradu!

Mondo 22.04.2021
Slavni trener Mančester junajteda zaplakao nakon tog meča. Slavni trener Mančester junajteda zaplakao nakon tog meča. Legendarni Aleks Ferguson pratio je sa mnogo pažnje utakmicu koju je reprezentacija Srbije nedavno odigrala. Bilo je to krajem… »
I to se dogodilo, prizor u Beogradu rasplakao Aleksa Fergusona!

I to se dogodilo, prizor u Beogradu rasplakao Aleksa Fergusona!

Sportske.net 22.04.2021
Legendarni ser Aleks Ferguson nije čovek kojeg možete rasplakati tek tako, ali je reprezentacija Škotske uspela da učini to. I to u Beogradu. Selekcija Stiva Klarka uspela je da se plasira na Evropsko prvenstvo posle boljeg izvođenja penala protiv… »
Ferguson plakao zbog meča u Beogradu: To je velika ljubav

Ferguson plakao zbog meča u Beogradu: To je velika ljubav

Nova 22.04.2021
Utakmica baraža za plasman na Evropsko prvenstvo između Srbije i Škotske bila je izuzetno dramatična, a tško je pala i legendarnom menadžeru Mančester junajteda, Aleksu Fergusonu. On je ispričao koliko je emotivno podneo da gleda meč svoje zemlje… »
Ferguson o čuvenoj beogradskoj noći: Plakao sam, a mislio sam da nemamo šanse

Ferguson o čuvenoj beogradskoj noći: Plakao sam, a mislio sam da nemamo šanse

Mozzart sport 22.04.2021
Legendarni trener o uspehu škotske reprezentacije. Ko bi rekao da i takva gromada može da pusti suzu. Radosnicu, doduše. Proslavio je ser Aleks Ferguson u decembru 79. rođendan, a mesec ranije plakao kao dete zbog uspeha reprezentacije Škotske… »

Vesti dana »