Povezane vesti

Putin pozvao Zelenskog u Moskvu

Putin pozvao Zelenskog u Moskvu

Politika 22.04.2021
MOSKVA - Predsednik Vladimir Putin poručio je danas da je Rusija spremna da bude domaćin ukrajinskom predsedniku Volodimiru Zelenskom kad god njemu odgovara. Putin je rekao da će Moskva, ukoliko Ukrajina želi da oživi odnose sa Rusijom to samo… »
Putin izrazio spremnost da razgovara sa ukrajinskim predsednikom

Putin izrazio spremnost da razgovara sa ukrajinskim predsednikom

Novi magazin 22.04.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izrazio je danas spremnost da razgovara sa ukrajinskim kolegom Volodimirom Zelenskim u Moskvi ali samo o bilateralnim odnosima a ne o sukobu na istoku Ukrajine. "Ako je reč o bilateralnim odnosima, onda smo naravno spremni… »
Putin spreman da razgovara sa Zelenskim – ali, ne o sukobu na istoku Ukrajine

Putin spreman da razgovara sa Zelenskim – ali, ne o sukobu na istoku Ukrajine

N1 Info 22.04.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin izrazio je spremnost da razgovara sa ukrajinskim kolegom Volodimirom Zelenskim u Moskvi, ali samo o bilateralnim odnosima a ne o sukobu na istoku Ukrajine. „Ako je reč o bilateralnim odnosima, onda smo naravno spremni da… »
Putin pozvao Zelenskog da posjeti Rusiju

Putin pozvao Zelenskog da posjeti Rusiju

Al Jazeera 22.04.2021
Poziv je uslijedio je nakon što je ukrajinski predsjednik u utorak ‘izazvao’ ruskog lidera da se sretnu na istoku Ukrajine. Ruski predsednik Vladimir Putin poručio je u četvrtak da je njegova zemlja spremna da bude domaćin ukrajinskom predsjedniku… »
Putin o situaciji u Ukrajini: "Spreman sam da razgovaram sa Zelenskim u Moskvi"

Putin o situaciji u Ukrajini: "Spreman sam da razgovaram sa Zelenskim u Moskvi"

Telegraf 22.04.2021
- Ako se radi o razvoju bilateralnih odnosa, slobodno. Primićemo predsednika Ukrajine u Moskvi u bilo koje vreme koje mu odgovara - rekao je Putin. Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je danas da je spreman da u bilo kom pogodnom trenutku u Moskvi… »
Putin uzvratio poziv Zelenskom, pozvao ga u Rusiju

Putin uzvratio poziv Zelenskom, pozvao ga u Rusiju

Dnevnik 22.04.2021
MOSKVA: Predsednik Vladimir Putin poručio je danas da je Rusija spremna da bude domaćin ukrajinskom predsedniku Volodimiru Zelenskom kad god njemu odgovara. Putin je pozvao Zelenskog na razgovor nakon što ga je ukrajinski predsednik u utorak… »
Putin dao “zeleno svetlo” Zelenskom

Putin dao “zeleno svetlo” Zelenskom

Vesti online 22.04.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da je spreman da u bilo kom pogodnom trenutku u Moskvi razgovara o bilateralnim odnosima sa ukrajinskim liderom Vladimirom Zelenskim. Prema rečima šefa države, ako Zelenski želi da započne obnavljanje… »
Putin: Spreman sam da primim Zelenskog – u Moskvi

Putin: Spreman sam da primim Zelenskog – u Moskvi

Nova 22.04.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da je spreman da u bilo kom pogodnom trenutku u Moskvi razgovara o bilateralnim odnosima sa ukrajinskim liderom Vladimirom Zelenskim. Prema rečima šefa države, ako Zelenski želi da započne obnavljanje… »
Putin odlučio: Spreman sam da primim Zelenskog - u Moskvi

Putin odlučio: Spreman sam da primim Zelenskog - u Moskvi

Večernje novosti 22.04.2021
Ruski lider je dodao i da ako Zelenski želi da razgovara o pitanjima Donbasa, treba prvo da se sastane sa rukovodstvom Donjecka i Luganska, a tek posle i sa rukovodstvom Rusije. - U poslednje vreme aktuelno rukovodstvo Ukrajine preduzelo je mnogo koraka… »
Zelenski je mogao i poruku na ogradi da napiše: Ruski ekspert o ponudi ukrajinskog predsednika poslatoj Putinu na Telegramu

Zelenski je mogao i poruku na ogradi da napiše: Ruski ekspert o ponudi ukrajinskog predsednika poslatoj Putinu na Telegramu

Večernje novosti 21.04.2021
Ukrajinski predsednik je u video poruci koja je objavljena u utorak naveo da je na zasedanju političkih savetnika „normandijske četvorke“ 19. aprila razmatrano obnavljanje režima potpunog prekida vatre i dao predlog za sastanak na kontakt liniji… »

Vesti dana »