Povezane vesti
Spektakl u Rakovici: Proba Svetskog prvenstva! (video)
Hot sport 22.04.2021
U Rakovici proba za SP u boksu Na redu je novi spektakl u režiji Bokserskog saveza Srbije, koji je u kalendaru Evropske bokserske federacije. Ako je suditi po broju zemalja iz celog sveta koje učestvuju, ovo će biti prava proba pred veliki spektakl, AIBA… »
U Rakovici generalna proba za Svetsko prvenstvo u boksu! Veliki međunarodni turnir dovodi poznata bokserska imena u Srbiju
Sportal blic 22.04.2021
Na redu je novi spektakl u režiji Bokserskog saveza Srbije, koji je u kalendaru Evropske bokserske federacije. Ako je suditi po broju zemalja iz celog sveta koje učestvuju, ovo će biti prava proba pred veliki spektakl, AIBA Svetsko prvenstvo u… »
Vesti dana »

uživo PROTESTI U SRBIJI Razlupana zgrada Tužilaštva u Valjevu, demoliran i jedan ugostiteljski objekat
Euronews pre 2 minutajoš 26 povezanih

Ko je bioi Den Tana? Fudbaler, glumac, producent, ostavio je trag u Holivudu
Telegraf pre 26 minutajoš 40 povezanih

"Povlačenja iz Donbasa neće biti": Zelenski odbio Putinov i Trampov plan
Blic pre 3 satajoš 103 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 4 satijoš 24 povezane