Povezane vesti
"Ninom se najmanje bavim,: možda bi trebalo više da se interesujem": Anabela o ćerki - "Super što je na Instagramu"
Blic 23.04.2021
Anabela Atijas govorila je o tome kako provodi vreme tokom pandemije, pa se osvrnula i na svoju srednju ćerku Ninu. Budući da pandemija korona virusa traje već više od godinu dana i da nastupa nema, Anabela se posvetila porodici i kućnim poslovima. -… »
Anabela Atijas iskreno o ćerki Nini Đogani
Vesti online 23.04.2021
Pevačica Anabela Atijas vreme pandemije provodi mirno, u krugu porodice, kao i mnoge njene kolege koje nisu u mogućnosti da nastupaju. Anabela je sada otkrila šta radi ovih dana. – Mnogo mi je dosadno jer sam navikla na život koji je turbulentan i pun… »
Vesti dana »

Sindikati kulture predali Ministarstvu finansija zahteve u vezi sa svojim zaradama
Beta pre 22 minutajoš 10 povezanih

Blagojević otkrio šta je rekao igračima pred meč sa TSC-om! Trener crno-belih ima poseban motiv! Nikada nije slavio protiv njih, naoštren je kao nikada do sada!
Kurir pre 35 minutajoš 35 povezanih