Povezane vesti
U Argentini uhapšen član „Pink Pantera“ Zvjezdan Begić
N1 Info 23.04.2021
U Buenos Ajresu je uhapšen Podgoričanin Zvjezdan Begić (46), osuđeni član kriminalne organizacije “Pink Panteri”. Kako se navodi na argentinskom sajtu infobae.com, u tu državu ušao je s krivotvorenim pasošem Evropske unije, a živeo pod lažnim… »
U Argentini uhapšen podgorički “Pink Panter"
RTS 23.04.2021
U Buenos Ajresu uhapšen je Podgoričanin Z. B., osuđeni član kriminalne organizacije "Pink Panteri", prenose "Vijesti". Kako se navodi na argentinskom sajtu infobae.com, u tu državu ušao je s krivotvorenim pasošem Evropske unije, a živio pod lažnim… »
Član "Pink Pantera" iz Podgorice uhapšen u Argentini: Ukrao nakit vredan 2 miliona evra u Sen Tropeu
Telegraf 23.04.2021
Begić je u Francuskoj osuđen na 15 godina zatvora, a traži ga i italijanska policija zbog pljačke u Milanu. U Buenos Ajresu uhapšen je Podgoričanin Zvjezdan Begić (46), osuđeni član kriminalne organizacije " Pink Panteri". Kako se navodi na argentinskom… »
Vesti dana »
Ponovljeni izbori za predsednika RS na 136 biračkih mesta, Blanuša (SDS) ima prednost
Beta pre 8 minutajoš 22 povezane
Poznato ko je izvršilac atentata na Putinovog generala; Radio po nalogu Ukrajinaca VIDEO
B92 pre 1 satjoš 20 povezanih
MUP upozorava građane na novu internet prevaru: Ne otvarajte sumnjive linkove na WhatsApp
N1 Info pre 1 satjoš 17 povezanih
Detaljna prognoza RHMZ za naredne dane: Danas do 14 stepeni, a od sutra drastična promena i jak vetar
Mondo pre 2 satajoš 18 povezanih




