Povezane vesti
Grlić Radman osudio skidanje hrvatske zastave s rezidencije u Beogradu
N1 Info 23.04.2021
Ministar spoljnih i evropskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman osudio je skidanje hrvatske zastave s rezidencije ambasadora u Beogradu. „Sigurno da takvi incidenti ne doprinose razumevanju odnosa, podgrevaju atmosferu mržnje, neprijateljstva… »
Radman o incidentu sa zastavom u Beogradu i putu Srbije prema EU koji "ide i preko Hrvatske"
RTV 23.04.2021
ZAGREB - Šef hrvatske diplomatije Gordan Grlić Radman osudio je danas skidanje hrvatske zastave sa rezidencije ambasadora u Beogradu i poručio da takvi incidenti podgrevaju atmosferu mržnje, neprijateljstva i netolerancije. Sigurno da takvi incidenti ne… »
Hrvatski ministar osudio skidanje hrvatske zastave u Beogradu
Slobodna Evropa 23.04.2021
Hrvatski ministar vanjskih i europskih poslova Gordan Grlić Radman osudio je u petak (23. april) skidanje hrvatske zastave s veleposlaničke rezidencije u Beogradu i poručio da takvi incidenti podgrijavaju atmosferu mržnje, neprijateljstva i… »
Vesti dana »

Dodik: Evrope nema, ona samo političke mišiće pokazuje na Republici Srpskoj i Srbiji
Euronews pre 19 minutajoš 27 povezanih

MUP: Privedeno 56 osoba, zadržano 16 osumnjičenih za nasilničko ponašanje, šest policajaca povređeno
N1 Info pre 1 satjoš 15 povezanih

Neredi u Valjevu: Zapaljene prostorije SNS-a, Dačić o hapšenjima
Nedeljnik pre 2 satajoš 12 povezanih

Novi talas protesta u Srbiji: Sukobi demonstranata i policije
Serbian News Media pre 29 minutajoš 6 povezanih