Povezane vesti

Danijela Štajnfeld o detaljima napada: “Držao me je za ruku i tražio je da mu pevam”

Danijela Štajnfeld o detaljima napada: “Držao me je za ruku i tražio je da mu pevam”

Vesti online 23.04.2021
U dokumentarnom filmu “Zaceli me” (“Hold me right”) Danijele Štajnfeld predstavljenom ove nedelje beogradskoj publici, otkriveni su nepoznati detalji samog seksualnog napada koji je doživela od tada neimenovanog kolege – a glumica je u njega… »
"Posle silovanja tražio je da mu pevam" Danijela Štajnfeld iznela detalje zlostavljanja - Žena ga je zvala sve vreme!

"Posle silovanja tražio je da mu pevam" Danijela Štajnfeld iznela detalje zlostavljanja - Žena ga je zvala sve vreme!

Večernje novosti 23.04.2021
U njemu je glumica ispričala do sada nepoznate detalje samog seksualnog napada koji je doživela od, kako je pre mesec dana navela, kolege Branislava Lečića, ali i objasnila na koji način je uspela da se izbori s traumom i da se „zaceli”. Na… »
Štajnfeld: Posle silovanja Lečić mi je tražio da mu pevam

Štajnfeld: Posle silovanja Lečić mi je tražio da mu pevam

Nova 23.04.2021
"Tražio je da mu pevam, i jesam. U tom trenutku više nisam bila ljudsko biće. I dalje se sećam trenutka kad sam izašla iz njegovog auta i spustila noge na zemlju. Mislila sam kako je čudesno da sam živa i da je sve gotovo", detalj je iz… »
Tražio mi je da mu pevam i jesam, u tom trenutku nisam bila ljudsko biće: Danijela Štajnfeld iznela nove detalje o…

Tražio mi je da mu pevam i jesam, u tom trenutku nisam bila ljudsko biće: Danijela Štajnfeld iznela nove detalje o…

Noizz 23.04.2021
Beogradska publika imala je priliku da u sredu uveče pogleda dokumentarni film "Zaceli me” ("Hold me right”) koji je režirala Danijela Štajnfeld. U njemu je glumica ispričala do sada nepoznate detalje samog seksualnog napada koji je doživela od… »
Šok! Novi detalji danijelinog zlostavljanja: "Zavukao mi je ruku u gaće i tražio da mu pevam dok ga je zvala žena"

Šok! Novi detalji danijelinog zlostavljanja: "Zavukao mi je ruku u gaće i tražio da mu pevam dok ga je zvala žena"

Mondo 23.04.2021
Ovo je cela priča koju je Danijela Štajnfeld iznela u filmu "Zaceli me", pre nego što je izašla u javnost s tvrdnjama da je upravo taj moćnik silovatelj - glumac Branislav Lečić. Ovo je cela priča koju je Danijela Štajnfeld iznela u filmu "Zaceli… »

Vesti dana »