Povezane vesti
MUP u nedelju uklanja sa Čukarice avio-bombu iz Drugog svetskog rata
Novi magazin 23.04.2021
Pripadnici Sektora za vanredne situacije MUP-a Srbije počeće u nedelju, 25. aprila postupak neutralizacije, uklanjanja, transporta i uništavanja avio-bombe iz Drigog svetskog rata, pronadjene u Nodilovoj ulici u beogradskoj opštini Čukarica. Vršilac… »
Evakuacija stanovnika Čukarice u nedelju, uklanja se bomba
Nova 23.04.2021
"Nakon detaljnog planiranja i priprema, u nedelju 25. aprila ove godine u sedam časova ujutru, pripadnici Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova započeće postupak neutralizacije, uklanjanja, transporta i uništavanja avio-bombe… »
U Beogradu u nedelju uklanjanje bombe iz Drugog svetskog rata
Slobodna Evropa 23.04.2021
Pripadnici Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Srbije započeće u Beogradu, u nedelju 25. aprila, postupak neutralizacije, uklanjanja, transporta i uništavanja avio-bombe zaostale iz Drugog svetskog rata. Akcija će se… »
U nedelju uklanjanje avio-bombe na Čukarici, građani će biti evakuisani
RTS 23.04.2021
Pripadnici Sektora za vanredne situacije započeće u nedelju postupak neutralizacije, uklanjanja, transporta i uništavanja avio-bombe težine 242 kilograma, zaostale iz Drugog svetskog rata iz Nodilove ulice broj 10 na Čukarici. Nakon detaljnog planiranja… »
Vesti dana »
Počinje Vimbldon - Đoković u novom pokušaju da dođe do 25. grend slem titule
RTV pre 1 satjoš 6 povezanih
Orlići danas počinju svoju misiju na Evropskom prvenstvu! Evo gde možete da gledate meč Srbija - Italija!
Kurir pre 29 minutajoš 2 povezane
Oboreni rekordi: U Češkoj 41,9 stepeni Celzijusa, u Poljskoj 40,5 stepeni
Danas pre 10 satijoš 1 povezana
‘Još verujem da je moj sin živ’: Razorni zemljotresi u Venecueli, više od 1.400 mrtvih
Danas pre 8 satijoš 1 povezana





