Povezane vesti

"Nadležni organi da ne slušaju Mariniku Tepić, Palmu, a ni mene"

"Nadležni organi da ne slušaju Mariniku Tepić, Palmu, a ni mene"

RTV 24.04.2021
SMEDEREVSKA PALANKA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas da se nadležnim organima omogući da rade svoj posao, kako je rekao, bez uplitanja politike u rasvetljavanju optužbi u vezi podvođenja maloletnica u Jagodini protiv lidera JS… »
Vučić: Nadležni organi da ne slušaju Tepić, ni Palmu ni mene

Vučić: Nadležni organi da ne slušaju Tepić, ni Palmu ni mene

Nova 24.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas da se nadležnim organima omogući da rade svoj posao, kako je rekao, bez uplitanja politike u rasvetljavanju optužbi u vezi podvođenja maloletnica u Jagodini protiv lidera JS Dragana Markovića… »
Ivanji: Indikativno ćutanje koalicionih partnera Dragana Markovića Palme

Ivanji: Indikativno ćutanje koalicionih partnera Dragana Markovića Palme

N1 Info 24.04.2021
Novinar nedeljnika Vreme Andrej Ivanji izjavio je u Novom danu da je "indikativno ćutanje koalicionih partnera Dragana Markovića Palme" od trenutka kada je potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić iznela optužbe. "Partneri ga puštaju da… »
Ivanji: Indikativno ćutanje Palminih koalicionih partnera

Ivanji: Indikativno ćutanje Palminih koalicionih partnera

Nova 24.04.2021
Novinar nedeljnika "Vreme" Andrej Ivanji izjavio je u Novom danu da je "indikativno ćutanje koalicionih partnera Dragana Markovića Palme" od trenutka kada je potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić iznela optužbe. "Partneri ga puštaju… »
Pavlović (Narodna stranka): Vučić odlučuje o suđenju Markoviću

Pavlović (Narodna stranka): Vučić odlučuje o suđenju Markoviću

Danas 24.04.2021
Odbornik Narodne stranke u Skupštini Beograda, advokat Miloš Pavlović, izjavio je danas da će Dragan Marković Palma biti sudski procesuiran samo ako to odluči predsednik Srbije Aleksandar Vučić vođen rezultatima istraživanja javnog mnjenja ili… »
"To je posao za sudove, a ne za politiku": Vučić o Palmi: "Kad se dokaže ko je u pravu, neko mora u zatvor"

"To je posao za sudove, a ne za politiku": Vučić o Palmi: "Kad se dokaže ko je u pravu, neko mora u zatvor"

Blic 23.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je u Dnevniku RTS komentarisao optužbe koje je iznela Marinika Tepić potpredsednica Stranke slobode i pravde a u vezi sa podvođenjem žena za koje je okrivila Dragana Markovića Palmu, predsednik… »
"Neko mora da završi u zatvoru": Vučić o optužbama na račun Palme, Lečića i Aleksića

"Neko mora da završi u zatvoru": Vučić o optužbama na račun Palme, Lečića i Aleksića

Večernje novosti 23.04.2021
Predsednik je istakao da do sada nije hteo da govori o ovoj temi jer to nije posao za politiku već za nadležne organe - sudove i Tužilaštvo. - Srbija se podelila po tome ko je silovao a ko nije, nisam do sada hteo da se izjašnjavam po tom pitanju. To… »

Vesti dana »