Povezane vesti

Vladimir Tomović i Ivana Aleksić objasnili svoj odnos! (VIDEO)

Vladimir Tomović i Ivana Aleksić objasnili svoj odnos! (VIDEO)

Svet plus 24.04.2021
Objasnili su svoj odnos! Već danima se spekuliše o tome da li su Ivana Aleksić, još uvek zakonita supruga Nenada Aleksića Ša i Vladimir Tomović u vezi. Potegle su se svakakve priče u javnosti, a kako bi stavili tačku na sve što se priča i… »
Žena u lajvu s tomovićem, on u tuš kabini s ljubavnicom: Tresla se Zadruga - Ša i Tara u akciji u sitne sate! (video)

Žena u lajvu s tomovićem, on u tuš kabini s ljubavnicom: Tresla se Zadruga - Ša i Tara u akciji u sitne sate! (video)

Mondo 24.04.2021
Nije ih puno briga za ono što se dešava napolju. Nije ih puno briga za ono što se dešava napolju. Iako su mnogi mislili da je započeta nova romansa, Ivana Aleksić i Vladimir Tomović sinoć su u lajv uključenju na Instagramu demantovali sve i… »
Evo šta su tara i Ša radili: dok je Ivana snimala lajv sa Tomovićem - bez srama, pred milionima

Evo šta su tara i Ša radili: dok je Ivana snimala lajv sa Tomovićem - bez srama, pred milionima

Blic 24.04.2021
Supruga Nenada Aleksića Ša, Ivana Aleksić sinoć se prvi put obratila na Instagramu nakon što ju je reper prevario u rijalitiju. Naime, Ivana i Vladimir Tomović snimili su lajv u kojem su objasnili da među njima nema ničiega, već da su samo… »
Ivana Aleksić je nova Kija Kockar: Evo kako je došla do velike popularnosti, ona je miljenica nacije: Istorija se ponavlja

Ivana Aleksić je nova Kija Kockar: Evo kako je došla do velike popularnosti, ona je miljenica nacije: Istorija se ponavlja

Blic 24.04.2021
Ivana Aleksić, supruga muzičara Nenada Aleksića Ša koji ju je javno prevario u "Zadruzi" sa Tarom Simov, nalazi se u sličnoj situaciji u kojoj se svojevremeno našla Kristina Kija Kockar, pobednica prve sezone pomenutog rijalitija. Kija je vrlo brzo… »
Ivana se prvi put obratila javnosti: Uključila se u lajv sa Vladimirom Tomovićem: "Kažu da pravimo decu koju ja nisam uspela…

Ivana se prvi put obratila javnosti: Uključila se u lajv sa Vladimirom Tomovićem: "Kažu da pravimo decu koju ja nisam uspela…

Blic 23.04.2021
Ivana Aleksić se večeras uključila u lajv sa Vladimirom Tomovićem na Instagramu, a priznala je odmah da ima veliku tremu. - Izgleda da živimo kod mene u stanu, da pravimo decu... (smeh) Pravimo decu, koju ja nisam uspela da dobijem, al' dobro. Ljudi… »

Vesti dana »