Povezane vesti
Radnici “Fijat plastika” protestovali ispred zgrade Gradske uprave
RTK 24.04.2021
Kako su najavili u predhodnom periodu zaposleni u kompaniji “Fijat plastik” održali su protesni skup ispred Gradske uprave. Nezadovoljni zbog umanjenih zarada, radnici ove fijatove kompanije su u štrajku puna dva meseca. Oni zahtevaju od Vlade Republike… »
Radnici "FIAT plastika" ne odustaju od zahteva
Kragujevačke 24.04.2021
Radnici fabrika "FIAT plastik" održali su danas protesni skup ispred zgrade gradske uprave u Kragujevcu. Štrajkački odbor je sa skupa zatražio od automobilske alijanse "Stelantis" i države Srbije da ispune zahteve radnika kako bi se prekinuo tromesečni… »
Održan protest radnika fabrike Fijat plastik ispred kragujevačke skupštine
Glas Šumadije 24.04.2021
Radnici Fijat plastik-a, koji štrajkuju tri meseca zbog smanjenja zarada, održali su protest ispred gradske skupštine na kome su od poslodavaca zatražili da im „vrati oduzeto“, a od Vlade Srbije se uključi u rešavanje problema. Tražimo od Vlade da se… »
Kragujevac: Protest radnika „Fijat plastik
Pressek 24.04.2021
Radnici Fijat plastika održali su protestni skup ispred Skupštine grada Kragujevca i zatražili od poslodavca i države Srbije da ispune zahteve, kako bi se prekinuo tromesečni štrajk. - Ne odustajemo od zahteva i štrajkovaćemo sve dok poslovodstvo… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno sprovođenje Briselskog sporazuma, ZSO prioritet
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

"Moje dete mi je uzeo" Aleksandra u suzama otkrila teror bivšeg muža, tuga zbog ćerke razara!
Alo pre 3 satajoš 4 povezane

Ujutro oblačno, posle podne sunčano, najviša temperatura oko 30 stepeni
RTV pre 3 satajoš 2 povezane