Povezane vesti

Šok! Đani držao lokal sa uhapšenim kafedžijom: Folker se hvalio - on je moj brat, moja familija!

Šok! Đani držao lokal sa uhapšenim kafedžijom: Folker se hvalio - on je moj brat, moja familija!

Mondo 24.04.2021
Danas je uhapšen srpski ugostitelj u Austriji koji je kod sebe imao drogu i oružje. Danas je uhapšen srpski ugostitelj u Austriji koji je kod sebe imao drogu i oružje. Predrag Barnić (43), srpski ugostitelj uhapšen je sa više od pet kilograma droge… »
Estrada u strahu, poznati srpski ugostitelj uhapšen zbog droge: "Pao" u Beču, mnoge slavne ličnosti išle kod njega

Estrada u strahu, poznati srpski ugostitelj uhapšen zbog droge: "Pao" u Beču, mnoge slavne ličnosti išle kod njega

Mondo 24.04.2021
Nađeno i oružje. Nađeno i oružje. Predrag Barnić (43), srpski ugostitelj koji u Beču drži poznati restoran, uhapšen je sa više od pet kilograma droge i oružjem. U Barnićevoj kafani, koja je jedna od najpopularnijih u glavnom gradu Austrije… »
U Beču "pao" srpski ugostitelj: Austrijske "Kobre" mu uletele u restoran, uhapšen sa više od 5 kilograma droge i oružjem

U Beču "pao" srpski ugostitelj: Austrijske "Kobre" mu uletele u restoran, uhapšen sa više od 5 kilograma droge i oružjem

Večernje novosti 24.04.2021
U Barnićevoj kafani, koja je jedna od najpopularnijih u glavnom gradu Austrije, održavale su se proslave i venčanja gastarbajtera, a ovde su nastupale i brojne estradne zvezde iz Srbije, među kojima i Radiša Trajković Đani, Dejan Matić... Vest o… »
Policija upala u omiljenu kafanu gastarbajtera i našla 5 kg droge: U Beču uhapšen srpski ugostitelj

Policija upala u omiljenu kafanu gastarbajtera i našla 5 kg droge: U Beču uhapšen srpski ugostitelj

Telegraf 24.04.2021
- Vlasnik restorana, kod kog se nalazio paket s kokainom, počeo je da beži. Popeo se na krov i pokušao da se otarasi droge. Bacio je paket, koji je završio završio u oluku - tvrde mediji. Ugostitelj P. B. (43) iz Srbije, koji drži restoran u Beču… »

Vesti dana »