Povezane vesti

Đoković: Planovi? Smučilo mi se... Mislim samo na grend slemove

Đoković: Planovi? Smučilo mi se... Mislim samo na grend slemove

Mozzart sport 24.04.2021
"Ostale turnire igram da se spremim za one glavne", poručio je Đoković posle eliminacije sa beogradskog turnira. Posle više od tri sata velike borbe Novak Đoković morao je da stisne ruku Aslanu Kravcevu - 5:7, 6:4, 4:6. Rus ide u finale beogradskog… »
Đoković ostao u neverici - neobično za mene, uvek sam spreman: Novak otkrio da je imao probleme na meču!

Đoković ostao u neverici - neobično za mene, uvek sam spreman: Novak otkrio da je imao probleme na meču!

Mondo 24.04.2021
Prva Noletova izjava posle poraza u rodnom gradu. Prva Noletova izjava posle poraza u rodnom gradu. Veliko iznenađenje u Beogradu, gde je Rus Aslan Karacev (28. na svetu) u polufinalu "Serbia Opena" pobedio Novaka Đokovića posle drame. Novakova igra… »
Emotivni Karacev: Pobedio sam najboljeg na svetu

Emotivni Karacev: Pobedio sam najboljeg na svetu

Nova 24.04.2021
Aslan Karacev je protiv Novaka Đokovića zabeležio najveću pobedu u karijeri, a emotivni Rus je bio vidno srećan po završetku meča. Nakon tri sata i 25 minuta igre Karacev je slavio, a onda objasnio da je ovo njegov trijumf života: „Ovo je… »
Novak nakon ispadanja sa Serbia opena: Ovakvi porazi mnogo bole, igrao sam sa vrtoglavicom!

Novak nakon ispadanja sa Serbia opena: Ovakvi porazi mnogo bole, igrao sam sa vrtoglavicom!

Hot sport 24.04.2021
Nole ipak neće podići pehar u Beogradu. Srpski teniser Novak Đoković poražen je u polufinalu Serbia opena od Arslana Karaceva. Odmah nakon meča, Srbin je istakao da se nije baš dobro osećao u poslednjem setu. – On je igrao brzo, ja sam to… »
“Ovakvi mečevi mnogo bole”

“Ovakvi mečevi mnogo bole”

Vesti online 24.04.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković čestitao je Aslanu Karacevu na pobedi u polufinalu Srbija opena. Karacev je posle skoro tri i po sata slavio 2:1 u setovima. Đoković je priznao da nije igrao svoj najbolji tenis, ali i da je imao poslednjih dana… »
Đoković eliminisan, Karacev u finalu Srbija opena

Đoković eliminisan, Karacev u finalu Srbija opena

Radio 021 24.04.2021
Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Srbija opena u Beogradu, pošto ga je večeras u polufinalu pobedio Rus Aslan Karacev posle tri maratonska seta, koja su trajala gotovo tri i po sata, sa 7:5, 4:6, 6:4. Karacev će zasluženo sutra igrati… »
Novak razočaran porazom: Neću se sećati ovog meča

Novak razočaran porazom: Neću se sećati ovog meča

Nova 24.04.2021
Novak Đoković je poražen posle dramatičnog meča od Aslana Karaceva, u polufinalu Serbia Opena sa 2:1 u setovima. Nije Đoković uspevao da nađe svoj ritam koji će da drži tokom meča, a posle poraza je i sam priznao da nije igrao svoj najbolji… »

Vesti dana »