Povezane vesti

"Preminula je i ona i beba" Potresna ispovest čoveka čija je žena (24) u sedmom mesecu trudnoće umrla od korona virusa…

"Preminula je i ona i beba" Potresna ispovest čoveka čija je žena (24) u sedmom mesecu trudnoće umrla od korona virusa…

Srbija danas 24.04.2021
Supružnici Lisak imaju i petogodišnjeg sina Hamzu i žive u mestu Dobrinje, između Kaknja i Visokog. Jasmin Lisak, suprug Melihe Lisak (24) koja je preminula na KCUS pre nekoliko dana u sedmom mesecu trudnoće ispričao je njene poslednje dane. Osim… »
Ispovest Bosanca čija je trudna žena umrla od korone: "Doktorka me je lagala da je mogla da hoda"

Ispovest Bosanca čija je trudna žena umrla od korone: "Doktorka me je lagala da je mogla da hoda"

Telegraf 24.04.2021
– U 20 sati mojoj ženi je pozlilo, prikopčali je na respirator bez našeg znanja, potpisa. Moja žena je samo 40 minuta bila na respiratoru. I preminula je. I ona i beba - kaže Jasmin i dodaje da mu je supruga bila u sedmom mesecu trudnoće. Suprug… »
"Samo 40 minuta bila je na respiratoru i preminula, ona i beba" Mlada trudnica (24) zaražena koronom preminula na KCUS, suprug…

"Samo 40 minuta bila je na respiratoru i preminula, ona i beba" Mlada trudnica (24) zaražena koronom preminula na KCUS, suprug…

Blic 24.04.2021
Jasmin Lisak, suprug Melihe Lisak (24) koja je preminula na KCUS pre nekoliko dana u sedmom mesecu trudnoće ispričao je njene poslednje dane. Supružnici Lisak imaju i petogodišnjeg sina Hamzu i žive u mestu Dobrinje, između Kaknja i Visokog. –… »

Vesti dana »