Povezane vesti

Srpkinja i Turčin u Zemunu pokušali da namame decu u automobil sa zatamljenim staklima i da ih otmu

Srpkinja i Turčin u Zemunu pokušali da namame decu u automobil sa zatamljenim staklima i da ih otmu

Luftika 25.04.2021
Turski državljanin i jedna žena od 40 godina srpske nacionalnosti pokušali su da namame decu u automobil sa zatamljenim staklima u petak u Zemunu, zbog čega su roditelji ceo slučaj prijavili policiji. Nadležni su ubrzo uhapsili osumnjičenu S. S. i… »
"Turčin i nepoznata žena hteli da mi otmu dete": Potresna ispovest majke dečaka iz Zemuna

"Turčin i nepoznata žena hteli da mi otmu dete": Potresna ispovest majke dečaka iz Zemuna

Večernje novosti 25.04.2021
Ovako započinje priču S.Đ. majka dečaka koji je bio u grupici mališana kada im je u petak uveče oko 20 sati u ulici Stojana Dečermića u Zemunu prišla S.S. i pokušala da ih namami u svoj automobil. Ona i roditelji ostale dece sa kojima je S.S… »
Drama u Zemunu! "turčin i nepoznata žena hteli da mi otmu dete" Ispovest uplašene majke: Prvo su ga vrebali dva sata, a…

Drama u Zemunu! "turčin i nepoznata žena hteli da mi otmu dete" Ispovest uplašene majke: Prvo su ga vrebali dva sata, a…

Blic 25.04.2021
“Ispred hale je bilo je sedmoro dece uzrasta od osam do 12 godina. Igrali su se kada je iz kola koja su tu bila parkirana duže vreme izašla žena i počela da im predlaže da uđu u automobil” Ovako za “Blic” započinje priču S.Đ. majka… »
"Dođite na sok i da se provozamo": Ispovest roditelja čije su dete umalo kidnapovali na Altini, policija identifikovala ženu

"Dođite na sok i da se provozamo": Ispovest roditelja čije su dete umalo kidnapovali na Altini, policija identifikovala ženu

Večernje novosti 24.04.2021
Zahvaljujući starijim dečacima izbegnuta je opasna situacija da deca zaista uđu u kola, ali motiv ove žene da započne čudnu konverzaciju sa decom nije poznat. Kako Nebojša kaže za Telegraf.rs, automobil je najpre dva sata stajao kraj igrališta na… »
Fejsbukom kruži važno obaveštenje! Roditelji oprez: Na Altini pokušana otmica dece, reagovala policija

Fejsbukom kruži važno obaveštenje! Roditelji oprez: Na Altini pokušana otmica dece, reagovala policija

Blic 24.04.2021
Na društvenoj mreži "Fejsbuk" kruži važno obaveštenje za sve roditelje zemunskog naselja Altina, u kome se navodi da je u petak uveče oko 20 časova u ulici Stojana Dečermića pokušana otmica dece. Kako navodi jedan od roditelja čije je dete bilo… »

Vesti dana »