Povezane vesti

"Sine, ovo je pakao!" par iz Niša ubila korona, verovali pogrešnim ljudima: Dragan očajan, nije mogao da spasi roditelje

"Sine, ovo je pakao!" par iz Niša ubila korona, verovali pogrešnim ljudima: Dragan očajan, nije mogao da spasi roditelje

Mondo 25.04.2021
Umrli su oboje u razmaku od pet dana. Umrli su oboje u razmaku od pet dana. Sve je potresla ispovest profesor hemije Dragan Petrović iz Niša, čiji su otac Zoran (78) i majka Moravka (73) Petrović preminuli od korone u roku od svega šest dana. Dvoje… »
"Roditelji su mi umrli jer su slušali antivaksere": Draganu su za šest dana od korone preminuli i majka i otac, svoju grešku…

"Roditelji su mi umrli jer su slušali antivaksere": Draganu su za šest dana od korone preminuli i majka i otac, svoju grešku…

Blic 25.04.2021
„Još mi odzvanjaju očeve reči dan pre njegove smrti. Plakao je i govorio telefonom kroz veliku masku za neinvazivnu ventilaciju: „Zašto? Čime sam ja ovo zaslužio?“ I majka je bila svesna. Zadnje što je rekla kada je zvala brata bilo je… »
„Siguran sam 90% da bi preživeli da su primili vakcinu“

„Siguran sam 90% da bi preživeli da su primili vakcinu“

Nova 25.04.2021
Sve je više iskustava koja potvrđuju da je vakcinacija jedino rešenje za borbu sa pandemijom. Jedna od priča koje opominju je i ispovest profesora hemije Dragana Petrovića iz Niša, čiji su otac Zoran (78) i majka Moravka (73) Petrović preminuli od… »

Vesti dana »