Povezane vesti

Iva Grgurić žestoko PECNULA Ša i Taru! Ovo će dugo PAMTITI!

Iva Grgurić žestoko PECNULA Ša i Taru! Ovo će dugo PAMTITI!

Svet & Skandal 25.04.2021
Pobednica „Zadruge 3” Iva Grgurić sinoć je na „Zadrugoviziji” iskoristila priliku da pecne Nenada Aleksića Ša i Taru Simov. Naime, Iva je otkrila Nenadu da su njegova još uvek zakonita supruga Ivana i bivši zadrugar Vladimir Tomović imali… »
"Dobiće šta joj sleduje, nije smela ovo da mi uradi": Ša još uvek ne može da dođe sebi zbog Ivane i Tomovića, pa…

"Dobiće šta joj sleduje, nije smela ovo da mi uradi": Ša još uvek ne može da dođe sebi zbog Ivane i Tomovića, pa…

Blic 25.04.2021
Nakon što mu je Iva Grgurić na Zadrugoviziji rekla da su njegova još uvek zakonita supruga, koju je javno prevario sa Tarom Simov, Ivana i Vladimir Tomović dobijali lajkove na Instagramu, reper Nenad Aleksić Ša ne može da dođe sebi. Dok je on to… »
Nenad Aleksić Ša: Meni treba advokat hitno! (VIDEO)

Nenad Aleksić Ša: Meni treba advokat hitno! (VIDEO)

Svet plus 25.04.2021
Nenad Aleksić Ša van sebe nakon što je saznao od Ive Grgurić za Ivanu i Vladimira Tomovića! Meni treba advokat hitno! Nenad Aleksić Ša žalio se zbog komentara Ive Grgurić tokom Zadrugovizije, a vidno je zabrinut zbog saznanja o lajvu Vladimira… »
Hitno traži advokata! Posle brutalnih uvreda Ive Grgurić, Ša saznao za ženu i Tomovića - haos!

Hitno traži advokata! Posle brutalnih uvreda Ive Grgurić, Ša saznao za ženu i Tomovića - haos!

Mondo 25.04.2021
Nije mu svejedno. Nije mu svejedno. Tokom sinoć održane Zadrugovizije, reper Nenad Aleksić Ša i Tara Simov dobili su žestoke kritike od Ive Grgurić koja je bila u žiriju. Reper je tom prilikom saznao da su Vladimir Tomović i njegova još uvek… »
"Treba mi advokat: Hitno!" Ša u paklu nakon što je saznao za Ivanu i Vladimira, ne može da se smiri

"Treba mi advokat: Hitno!" Ša u paklu nakon što je saznao za Ivanu i Vladimira, ne može da se smiri

Blic 25.04.2021
Nenad Aleksić Ša se žalio Filipu Car na komentar Ive Grgurić. Otkako je saznao da su Vladimir Tomović i njegova supruga Ivana imali lajv na Instagramu, on sve vreme traži advokata. - Meni treba advokat hitno - rekao je Ša. - Ma ne verujem da su… »

Vesti dana »