Povezane vesti
Na Batrovcima uhapšena četvorica, švercovali cigarete u duplom dnu autobusa
RTV 25.04.2021
BATROVCI - Policija je na graničnom prelazu Batrovci zaplenila je 1.798 paklica cigareta i uhapsila četiri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo krijumčarenje. Pretresom autobusa bujanovačkih registarskih oznaka u kome su se… »
Bujanovčani pokušali da ilegalno prenesu cigarete preko Batrovaca
Vranje news 25.04.2021
Vranje - Četiri Bujanovčanina, vozača autobusa bujanovačkih registarskih oznaka koji je zaustavljen na graničnom prelazu Batrovci ka Hrvatskoj, osumnjičeni su za krijumčarenje oko 1.800 paklica cigareta, saopšteno je iz MUP-a Srbije. - Pripadnici… »
Vesti dana »

Tepić uputila otvoreno pismo Brnabić: Huligani napali poslanika, Skupština se nije oglasila
N1 Info pre 2 satajoš 27 povezanih

Dvojica demonstranata priznali su napad na policiju: Sklopili sporazum sa tužilaštvom zbog haosa na protestu u Beogradu
Mondo pre 1 satjoš 36 povezanih

uživo PROTESTI U SRBIJI Mediji: Na kontrolnim punktovima ka Valjevu privedeni aktivisti sa biber sprejevima, fantomkama, kacig
Euronews pre 17 minutajoš 20 povezanih

Erdogan saopštio: Razgovor Putina i Trampa dao podsticaj naporu da se okonča rat u Ukrajini
Večernje novosti pre 1 satjoš 98 povezanih

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 2 satajoš 24 povezane