Povezane vesti

Srbi se bore za titulu najkorisnijeg u evroligi! Vasa gazi ispred svih! Imamo Jokića u NBA, ali i Micića u Evropi

Srbi se bore za titulu najkorisnijeg u evroligi! Vasa gazi ispred svih! Imamo Jokića u NBA, ali i Micića u Evropi

Mondo 25.04.2021
Počelo je glasanje, a mi imamo za koga da navijamo. Počelo je glasanje, a mi imamo za koga da navijamo Evroliga je zvanično otvorila glasanje za najkorisnijeg košarkaša takmičenja u aktuelnoj sezoni. Konkurencija je brutalno jaka, ali među njom su… »
Bira se MVP evrolige! Trojica srpskih košarkaša u konkurenciji za najkorisnijeg igrača!

Bira se MVP evrolige! Trojica srpskih košarkaša u konkurenciji za najkorisnijeg igrača!

Hot sport 25.04.2021
Evroliga je otvorila glasanje za najkorisnijeg igrača (MVP) tog takmičenja u ovoj sezoni. U konkurenciji je 12 košarkaša, a među njima i trojica reprezentativca Srbije – Vasilije Micić, Vladimir Lučić i Marko Gudurić. Upravo je plejmejker Efesa… »
Micić MVP favorit, počelo glasanje za najboljeg u Evroligi

Micić MVP favorit, počelo glasanje za najboljeg u Evroligi

Nova 25.04.2021
Srpski košarkaš Vasilije Micić nalazi se u konkurenciji za MVP-ja ove sezone Evrolige i za sada vodi u anketi sa 10,6 posto glasova. Evroliga je tek pokrenula glasanje i izbor za najkorisnijeg igrača, pa još ima vremena da se štošta promeni… »

Vesti dana »