Povezane vesti
Zorana Ašanina izreštao ubica blizak kavačkom klanu: Brat Dritanovog odbornika ubijen dok je izlazio iz toaleta!
Mondo 25.04.2021
Ubistvu Zorana Ašanina je prethodila svađa. Ubistvu Zorana Ašanina je prethodila svađa. Zoran Ašanin (65) iz Mojkovca ubijen je oko 14 časova u tom gradu, saopšteno je iz Uprave policije. Policija zbog sumnje da je ubio Ašanina traga za Goranom P. (40)… »
Ašanin likvidiran zbog zelenašenja? Traga se za ubicom bliskim kavačkom klanu!
Srbija danas 25.04.2021
Vlasnik mojkovačkog motela "Krstac", Zoran Ašanin (65) koji je danas ubijen oko 14 sati u svom motelu sa nekoliko hitaca iz pištolja. Kako se nezvanično saznaje, Ašanin se bavio zelenašenjem. Poznanici čuvenog crnogorskog ugostitelja kojeg je prema prvim… »
Ko je bio likvidirani Zoran Ašanin? Ubijen brat sadašnjeg odbornika Dritanove stranke
Srbija danas 25.04.2021
Žrtva još jedne pucnjave je vlasnik poznatog motela ''Krstac'', Zoran Ašanin iz Mojkovca, ubijen je u nedelju oko 14 sati u svom motelu. Njega je, prema prvim saznanjima istražitelja sa nekoliko hitaca likvidirao Goran.P. (40) iz Herceg Novog, čije ime… »
Ubijen Zoran Ašanin! Za ubicom G.P. se traga! Nastavljen rat klanova u CG!?
U centar 25.04.2021
Mojkovčanin Zoran Ašanin ubijen je u Mojkovcu, saopšteno je Vestima iz Uprave policije. Policija zbog sumnje da je ubio Ašanina traga za Novljaninom G. P. (40) koji je navodno blizak kavačkom kriminalnom klanu. „U toku su uviđaj i policijsko-tužilačke… »
Vesti dana »
Prijatelji Zapadnog Balkana: Odnos prema Srbiji testira kredibilitet Evropske unije
Beta pre 47 minutajoš 4 povezane
Trampov mirovni plan za Ukrajinu "pukao"? Zelenski se obratio novinarima i izgovorio ove 3 reči
Telegraf pre 31 minutajoš 10 povezanih
AMSS: Magla i smanjena vidljivost ujutro i uveče, kamioni na prelazu Batrovci čekaju šest sati
N1 Info pre 6 minutajoš 5 povezanih
Revolucionarna kapa za mozak - nada za bebe rođene sa povredama
BBC News pre 47 minutajoš 5 povezanih




