Povezane vesti
Građani čistili od smeća više lokacija u Nišu i Vlasotincu u okviru akcije "Zavrni rukave"
Južne vesti 25.04.2021
Velika akcija čišćenja u sklopu kampanje "Zavrni rukave" koju su pokrenule ekološke organizacije Trash hero Serbia i Eko straža, danas je organizovana širom Srbije, a na jugu je smeće čišćeno u Nišu, Vlasotincu, Vranju i Vučju. Širom Srbije je u okviru… »
Akcija Udruženja „Sevap“ za čistije Vlasotince
Jugmedia 25.04.2021
Udruženje „Sevap“ u saradnji sa neformalnom grupom građana „Eko straža“ organizovalo je veliku akciju čišćenja u Vlasotincu. Radi se o najvećoj organizovanoj akciji ovog tipa u Srbiji, a održava se danas na preko 50 lokacija širom države. Akcija čišćenja… »
Vesti dana »

Privatno obezbeđenje, fantomke i policijski kordon: Opozicija ne učestvuje u radu Skupštine Zaječara dok se ne ukloni privatno obezbeđenje (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Novi magazin pre 5 satijoš 8 povezanih

Šapić: Saobraćaj na Trgu republike, Terazijama i Vasinoj ulici biće pušten do 1. septembra
Nova ekonomija pre 33 minutajoš 21 povezana

Pakistan poriče tvrdnju Zelenskog da njihovi borci pomažu Rusiji
Vesti online pre 3 satajoš 19 povezanih