Povezane vesti
Albanac na srpskom psovao majku defanzivcu Junajteda (VIDEO)
Vesti online 26.04.2021
Reprezentativac Severne Makedonije i fudbaler Lidsa Ezdžan Alioski, inače poreklom iz Albanije, na srpskom jeziku je opsovao majku defanzivcu Mančester junajteda Aronu Van Bisaki tokom meča ova dva kluba u nedelju! Alioski je u 42. minutu bio u duelu sa… »
Skandal u Premijer ligi: Albanac na čistom srpskom opsovao igrača Mančester junajteda, sve se čulo u prenosu /video/
Sportal blic 26.04.2021
Reprezentativac Severne Makedonije, poreklom Albanac, Ezdžan Alioski je priredio netipičnu scenu na terenima Premijer lige. Mada psovke nisu retke u fudbalu, fudbaler Lidsa je na srpskom jeziku opsovao majku defanzivcu Mančester junajteda Aronu Van… »
Albanac na srpskom psovao majku igraču Junajteda VIDEO
Nova 26.04.2021
Ezdžan Alioski, fudbaler Lidsa, opsovao je na meču protiv Mančester junajteda tako da je samo Nemanja Matić mogao da ga razume. Reprezentativac Severne Makedonije, inače Albanac rodom iz Prilepa, opsovao je Arona van Bisaku u nedeljnom meču, što se jasno… »
Vesti dana »
Vlasotinčanin preko interneta prodavao kacige pa kupcu poslao bundevu i ciglu
Stav.life pre 1 satjoš 26 povezanih
(BLOG) Posle prekida štrajka glađu: Dijana Hrka i Milomir Jaćimović i dalje u šatorima
N1 Info pre 34 minutajoš 13 povezanih
Tabaković (NBS): Sekundarne sankcije značile bi obustavu svih plaćanja, ne želim da kažem ništa o specijalnoj operaciji
Danas pre 3 satajoš 37 povezanih
Nemilosrdni ruski napad na zapad Ukrajine: Najmanje 25 mrtvih, desetine ranjenih
Danas pre 1 satjoš 27 povezanih




