Povezane vesti

Nemoguće je ne nasmejati se kiselo! Ša brine za svoj novac! (VIDEO)

Nemoguće je ne nasmejati se kiselo! Ša brine za svoj novac! (VIDEO)

Svet plus 26.04.2021
Uzeće mi lovu svu s računa! Nemoguće je ne nasmejati se kiselo na njegove reči i ponašanje! Nenad Aleksić Ša brine za svoj novac! Nenad Aleksić Ša nakon Zadrugovizije počeo je da kuka kako njegova još uvek zakonita supruga Ivana Aleksić može… »
"Uzeće mi svu lovu sa: Računa!" Ša kukao na sav glas zbog žene Ivane, očajan: "To nisu male pare, a ona ima ovlašćenje"

"Uzeće mi svu lovu sa: Računa!" Ša kukao na sav glas zbog žene Ivane, očajan: "To nisu male pare, a ona ima ovlašćenje"

Blic 26.04.2021
Nenad Aleksić Ša žalio se zadrugarima da se plaši da će mu supruga Ivana, koju je u "Zadruzi 4" prevario sa Tarom Simov uzeti sav novac sa računa, a dodatno ga je pogodilo i to što je od Ive Grgurić na "Zadrugoviziji" čuo da je Ivana veoma prisna… »
Eno je sa Vladimirom, troši moje pare! Ša šokirao izjavama o ženi- "Sram je bilo, to je odvratno", Tara je branila!

Eno je sa Vladimirom, troši moje pare! Ša šokirao izjavama o ženi- "Sram je bilo, to je odvratno", Tara je branila!

Mondo 26.04.2021
Javno je prevario, pa brine za ovlašćenje! Javno je prevario, pa brine za ovlašćenje! Reper Nenad Aleksić Ša ne prestaje da priča o navodima da je njegova, uskoro bivša supruga Ivana Aleksić, u romantičnoj vezi s njegovim "rijaliti… »

Vesti dana »