Povezane vesti

Brnabić o slučaju "palma": Premijerka iznela jasan stav o dešavanjima u Jagodini!

Brnabić o slučaju "palma": Premijerka iznela jasan stav o dešavanjima u Jagodini!

Srbija danas 26.04.2021
Kako navodi premijerka, ako se smatra da ona ima nekakvu informaciju odazvaće se na svaki poziv. Premijerka Ana Brnabić rekla je danas da nije potrebno politizovati optužbe na račun Dragana Markovića Palme za podvođenje i seksualno zlostavljanje. -… »
Brnabić: Odazvaću se na svaki poziv da dam izjavu u slučaju Palma

Brnabić: Odazvaću se na svaki poziv da dam izjavu u slučaju Palma

Slobodna Evropa 26.04.2021
Premijerka Ana Brnabić izjavila je u ponedeljak, 26. aprila, povodom optužbi da je Dragan Marković Palma, narodni poslanik i predsednik Skupštine grada Jagodine, u centralnoj Srbiji, podvodio maloletnice, da su to "užasne i strašne stvari" i… »
Brnabić: Sve informacije podeliti sa nadležnim organima

Brnabić: Sve informacije podeliti sa nadležnim organima

IndeksOnline 26.04.2021
BEOGRAD – Premijerka Srbije Ana Brnabić istakla je da se pitanja zlostavljanje žena i maloletnika ne sme politizovati, i da svako ko ima informaciju vezano za to mora da je podeli sa nadležnim. Brnabić je, na pitanje o optužbama protiv lidera JS… »
Brnabić potvrdila: Dobila sam poziv za jednu Palminu žurku

Brnabić potvrdila: Dobila sam poziv za jednu Palminu žurku

Nova 26.04.2021
"Odazvaću se na poziv da dam izjavu u slučaju Palma, rekla je premijerka i dodala da je spremna da odmah da iskaz ako neko smatra da ima informacije o slučaju Palma, ali ih nema, i navela da od tog slučaja ne treba praviti "političku temu". „Dobila… »
Brnabić o Palmi: Dobila sam poziv na jednu žurku, ako treba daću odmah iskaz

Brnabić o Palmi: Dobila sam poziv na jednu žurku, ako treba daću odmah iskaz

N1 Info 26.04.2021
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da je spremna da odmah da iskaz ako neko smatra da ima informacije o slučaju Palma, ali ih nema, i navela da od tog slučaja ne treba praviti "političku temu". „Dobila sam jedan poziv za neku žurku, ja ne znam da… »
"Zvao me je na jednu žurku, daću iskaz ako bude potrebno": Oglasila se premijerka o optužbama protiv Palme

"Zvao me je na jednu žurku, daću iskaz ako bude potrebno": Oglasila se premijerka o optužbama protiv Palme

Mondo 26.04.2021
Premijerka Srbije istakla je da svi koji imaju informacije moraju da ih podele sa nadležnim organima. Premijerka Srbije istakla je da svi koji imaju informacije moraju da ih podele sa nadležnim organima. Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je danas… »
Brnabićeva o slučaju "Palma": Sve informacije podeliti sa nadležnim organima

Brnabićeva o slučaju "Palma": Sve informacije podeliti sa nadležnim organima

RTS 26.04.2021
Premijerka Ana Brnabić rekla je da se pitanja zlostavljanje žena i maloletnika ne sme politizovati, i da svako ko ima informaciju vezano za to mora da je podeli sa nadležnim. Brnabić je, na pitanje o optužbama protiv lidera JS Dragana Markovića… »
Brnabić: Odazvaću se na svaki poziv da dam izjavu u slučaju Palma

Brnabić: Odazvaću se na svaki poziv da dam izjavu u slučaju Palma

Danas 26.04.2021
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je spremna da odmah da iskaz ako neko smatra da ima informacije o slučaju Palma, ali ih nema, i navela da od tog slučaja ne treba praviti „političku temu“. „Dobila sam jedan poziv za neku žurku, ja ne… »

Vesti dana »