Povezane vesti

Trivan: Ekologija nije i ne sme biti dnevno politička tema

Trivan: Ekologija nije i ne sme biti dnevno politička tema

Danas 26.04.2021
Bivši ministar zaštite životne sredine Goran Trivan oglasio se danas povodom izjava ministarke rudarstva i energetike Zorane Mihajlović u kojima ga pominje u vezi sa mini hidroelektranama i pitao je koje je to mini hidroelektrane on realizovao. U… »
Mihajlović poručila Trivanu: O Vašem radu govore problemi koje ste ostavili iza sebe

Mihajlović poručila Trivanu: O Vašem radu govore problemi koje ste ostavili iza sebe

Danas 26.04.2021
Ministarka rudarstva i energetike Srbije Zorana Mihajlović rekla je danas da nema potrebe da bivši ministar zaštite životne sredine Goran Trivan javnosti objašnjava svoje dobre namere, jer o njegovom radu govore rezultati koje je ostavio iza sebe… »
Mihajlović: O Trivanovom radu govore problemi koje je ostavio iza sebe

Mihajlović: O Trivanovom radu govore problemi koje je ostavio iza sebe

N1 Info 26.04.2021
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da "nema potrebe da bivši ministar zaštite životne sredine Goran Trivan javnosti objašnjava svoje dobre namere, jer o njegovom radu govore rezultati koje je ostavio iza sebe". „Da je… »
Mihajlović o Trivanu: Problemi koje je ostavio sve govore

Mihajlović o Trivanu: Problemi koje je ostavio sve govore

Nova 26.04.2021
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović rekla je da "nema potrebe da bivši ministar zaštite životne sredine Goran Trivan javnosti objašnjava svoje dobre namere, jer o njegovom radu govore rezultati koje je ostavio iza sebe". „Da je… »
Rat Zorane i bivšeg ministra: Male elektrane i velika svađa

Rat Zorane i bivšeg ministra: Male elektrane i velika svađa

Večernje novosti 26.04.2021
"Nakon tri godine opstrukcije, nerazumevanja i antikampanje vođene protiv mene, nije mi više moguće lojalno i strpljivo trpeti napade onih koji se u zaštitu životne sredine najmanje razumeju, pokušavajući da neistinito i manupulisanjem zadobiju… »
Trivan: Godinama sam opstruisan, Mihajlović oduvek za MHE, bunt građana opravdan

Trivan: Godinama sam opstruisan, Mihajlović oduvek za MHE, bunt građana opravdan

N1 Info 26.04.2021
Bivši ministar zaštite životne sredine Goran Trivan izjavio je, reagujući na optužbe aktuelne ministarke energetike Zorane Mihajlović, da je uvek govorio o svim ekološkim problemima i posebno o štetnosti gradnje mini hidroelektrana (MHE)… »
Trivan optužuje Mihajlović da je dala 293 lokacije za MHE

Trivan optužuje Mihajlović da je dala 293 lokacije za MHE

Nova 26.04.2021
Bivši ministar za zaštitu životne sredine Goran Trivan reagovao je na izjavu ministarke rudarstva i energetike Zorane Mihajlović da su pojedine male hidroelektrane građene van propisa jer ministstarstvo na čijem je čelu bio Trivan nije reagovalo… »

Vesti dana »