Povezane vesti

Marinika Tepić dala iskaz policiji: Sedam svedoka protiv Palme čim im se obezbedi zaštita

Marinika Tepić dala iskaz policiji: Sedam svedoka protiv Palme čim im se obezbedi zaštita

Glas Amerike 26.04.2021
Marinika Tepić, potpredsednikca Stranke slobode i pravde, rekla je u Jagodini u ponedeljak da je policiji u tom gradu, "pod punom krivičnom i materijalnom odgovornošću", izjavila da će se, onog momenta kad tužilac obezbedi zaštitu svedoka, odazvati… »
Tepić: Čim tužilaštvo obezbedi zaštitu, sedam osoba svedočiće protiv Palme

Tepić: Čim tužilaštvo obezbedi zaštitu, sedam osoba svedočiće protiv Palme

N1 Info 26.04.2021
U jagodinskoj policiji sam pod punom krivičnom i materijalnom odgovornošću izjavila da ću se onog momenta kad tužilac obezbedi zaštitu svedoka, odazvati sa identitetima najmanje sedam lica koja žele da pod tim uslovima svedoče protiv Dragana… »
Dragan Marković Palma: Licemerno da Đilas brani žene

Dragan Marković Palma: Licemerno da Đilas brani žene

Dnevnik 26.04.2021
JAGODINA: Predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodina Dragan Marković Palma rekao je da je današnjoj izjavi potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić u tom gradu prisustvovalo samo osam Jagodinaca, dodajući da je to bio… »
Palma: Teško ženama koje Đilas brani! Ko govori istinu nisu mu potrebni politički skupovi - Marinika je sve slagala!

Palma: Teško ženama koje Đilas brani! Ko govori istinu nisu mu potrebni politički skupovi - Marinika je sve slagala!

Večernje novosti 26.04.2021
To je njihov najmasovniji skup u Jagodini. To je odgovor na pitanje: koliko ljudi u Jagodini veruje lažima Marinike Tepić, 8 od 80 000“ izjavio je danas predsednik Jedinstvene Srbije i Skupštine grada Jagodine Dragan Marković Palma. - Dokaz za to su… »
Reakcije Markovića, Dačića i firme "Standard" iz Jagodine povodom navoda Marinike Tepić

Reakcije Markovića, Dačića i firme "Standard" iz Jagodine povodom navoda Marinike Tepić

RTS 26.04.2021
Predsednik JS Dragan Marković Palma kaže da stvaran motiv dolaska Marinike Tepić u Jagodinu nije davanje iskaza u policijskoj upravi već održavanje političkog skupa, a sa stavom Markovića saglasan je i lider SPS-a Ivica Dačić. Iz kompanije… »
Tepić: Imam sedam svedoka za podvodjenja na Palminim žurkama, otkriću identitet kada dobiju zaštitu

Tepić: Imam sedam svedoka za podvodjenja na Palminim žurkama, otkriću identitet kada dobiju zaštitu

Novi magazin 26.04.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić izjavila je danas da je prilikom davanja iskaza u Policijskoj upravi u Jagodini, "imenom i prezimenom iznela lica" koja su "duži niz godina" učestvovala u podvodjenju žena, devojaka i… »
Slučaj "Palma": Ko optužuje, ko ćuti i ko menja "ploču"

Slučaj "Palma": Ko optužuje, ko ćuti i ko menja "ploču"

Radio 021 26.04.2021
Od kada je potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić pre sedam dana javno optužila narodnog poslanika i predsednika stranke Jedinstvena Srbija Dragana Markovića Palmu za podvođenje devojaka, među kojima su i maloletnice, ova tema… »
Tepić: Čim tužilaštvo obezbedi zaštitu, sedmoro osoba svedočiće protiv Palme

Tepić: Čim tužilaštvo obezbedi zaštitu, sedmoro osoba svedočiće protiv Palme

Glas Šumadije 26.04.2021
U jagodinskoj policiji sam pod punom krivičnom i materijalnom odgovornošću izjavila da ću se onog momenta kad tužilac obezbedi zaštitu svedoka, odazvati sa identitetima najmanje sedam lica koja žele da pod tim uslovima svedoče protiv Dragana… »
Tepić: Ima najmanje sedam svedoka i žrtava podvođenja devojčica i žena

Tepić: Ima najmanje sedam svedoka i žrtava podvođenja devojčica i žena

IndeksOnline 26.04.2021
JAGODINA – Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić prenela je novinarima da je policiji rekla sve o svojim saznanjima koja se tiču, navodinog, podvođenja devojaka i žena u Jagodini u organizaciji predsednika skupštine opštine u tom… »
Tepić: Ima najmanje sedam svedoka i žrtava podvođenja devojčica i žena

Tepić: Ima najmanje sedam svedoka i žrtava podvođenja devojčica i žena

Sandžak haber 26.04.2021
JAGODINA – Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić prenela je novinarima da je policiji rekla sve o svojim saznanjima koja se tiču, navodinog, podvođenja devojaka i žena u Jagodini u organizaciji predsednika skupštine opštine u tom… »
Tepić: Sedam osoba spremno da svedoči protiv Palme, tužilaštvo da im obezbedi zaštitu

Tepić: Sedam osoba spremno da svedoči protiv Palme, tužilaštvo da im obezbedi zaštitu

Radio 021 26.04.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić napustila je zgradu Policijske uprave u Jagodini, gde je dala iskaz povodom svojih tvrdnji da je predsednik Skupštine opštine Jagodina i lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma odgovoran za… »
Tepić: Žene su mi se obratile jer ne veruju policiji

Tepić: Žene su mi se obratile jer ne veruju policiji

Nova 26.04.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić rekla je nakon saslušanja u jagodinskoj Policijskoj upravi da postoji najmanje sedam svedoka koji su spremni da govore o Draganu Markoviću i Palmi, a u prilog optužbama za podvođenje i… »
Tepić tvrdi: "Imam najmanje sedam svedoka protiv palme!"

Tepić tvrdi: "Imam najmanje sedam svedoka protiv palme!"

Pravda 26.04.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić dala je danas iskaz u policijskoj upravi Jagodina u vezi sa optužbama za podvođenje i seksualno zlostavljanje koje je u javnosti iznela protiv predsednika Jedinstvene Srbije i gradonačelnika… »
Tepić posle saslušanja: Bar 7 svedoka protiv Palme

Tepić posle saslušanja: Bar 7 svedoka protiv Palme

Nova 26.04.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić rekla je nakon današnjeg saslušanja u jagodinskoj Policijskoj upravi da postoji najmanje sedam svedoka koji su spremni da govore o Draganu Markoviću i Palmi, a u prilog optužbama za podvođenje i… »
Borović: Običan čovek se ne bi izvukao bez pritvora, a Palma naručuje istragu

Borović: Običan čovek se ne bi izvukao bez pritvora, a Palma naručuje istragu

Danas 26.04.2021
Član Predsedništva Narodne stranke, advokat Borivoje Borović ocenio je danas da je policija po nalogu tužilaštva do sada morala da ispita sve koji se pominju kao umešani u podvodjenje devojaka u Jagodini, ali da je umesto toga predsednik Skupštine… »
Marinika posle saslušanja u Jagodini: imamo 7 svedoka protiv Palme!

Marinika posle saslušanja u Jagodini: imamo 7 svedoka protiv Palme!

U centar 26.04.2021
„Hvala na podršci, ovo je pitanje svih nas. Ja sam danas u jagodinskoj policija dala iskaz za nekoliko krivičnih dela, između ostalog za trgovinu uticajem, pedofiliju i prostituciju. Bez obzira na dalji ishod, ako je ono što sam samo ja pokrenula, a… »
Marinika Tepić: Ima najmanje sedam svedoka i žrtava

Marinika Tepić: Ima najmanje sedam svedoka i žrtava

Sputnik 26.04.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić prenela je novinarima da je policiji rekla sve o svojim saznanjima koja se tiču navodnog podvođenja devojaka i žena u Jagodini u organizaciji predsednika skupštine opštine u tom gradu Dragana… »
"Imam najmanje sedam svedoka protiv Palme": Marinika Tepić dala iskaz u jagodinskoj policiji u vezi sa optužbama za…

"Imam najmanje sedam svedoka protiv Palme": Marinika Tepić dala iskaz u jagodinskoj policiji u vezi sa optužbama za…

Blic 26.04.2021
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić dala je danas iskaz u policijskoj upravi Jagodina u vezi sa optužbama za podvođenje i seksualno zlostavljanje koje je u javnosti iznela protiv predsednika Jedinstvene Srbije i gradonačelnika… »
Borović: Za predmet protiv Markovića ne može da bude nadležno osnovno tužilaštvo

Borović: Za predmet protiv Markovića ne može da bude nadležno osnovno tužilaštvo

N1 Info 26.04.2021
Advokat i član predsedništva Narodne stranke Borivoje Borović kaže da je "zbunjujuće da u tužilačkoj istrazi koju je naručio Dragan Marković Palma", posle tvrdnji Marinike Tepić da je podvodio maloletnice i žene na žurkama u Jagodini, "imamo… »
Borović: Palmu treba da sasluša specijalni tužilac

Borović: Palmu treba da sasluša specijalni tužilac

Nova 26.04.2021
Advokat i član predsedništva Narodne stranke Borivoje Borović kaže da je "zbunjujuće da u tužilačkoj istrazi koju je naručio Dragan Marković Palma", posle tvrdnji Marinike Tepić da je podvodio maloletnice i žene na žurkama u Jagodini, "imamo… »

Vesti dana »