Povezane vesti

Ovo su svi čekali - kija Kockar o ivani Aleksić: Otkrila da li su u kontaktu - "Ako je neko razume, to sam ja!"

Ovo su svi čekali - kija Kockar o ivani Aleksić: Otkrila da li su u kontaktu - "Ako je neko razume, to sam ja!"

Mondo 26.04.2021
Pevačica joj uputila svu podršku. Pevačica joj uputila svu podršku. Nakon što je Iva Grgurić oštro osudila Taru Simov i Nenada Aleksića Ša zbog javne preljube, te im uputila žestoke komentare na Zadrugoviziji, mnogi su komentarisali kako bi… »
Ivana Aleksić reagovala na reči kije Kockar: Pobednica "Zadruge" rekla šta misli o reperovoj ženi, pa joj ona odgovorila

Ivana Aleksić reagovala na reči kije Kockar: Pobednica "Zadruge" rekla šta misli o reperovoj ženi, pa joj ona odgovorila

Blic 26.04.2021
Ivana Aleksić doživela je pravu torturu kada ju je suprug Nenad Aleksić Ša prevario u rijalitiju, što je danas potvrdila i Kija Kockar. Da je Ivana zahvalna Kiji na svemu što je za nju učinila govori i činjenica da je Nenadova i dalje zakonita… »
"Satima sam je tešila, bila je u agoniji pet meseci": Kija otkrila kroz šta Ivana Aleksić prolazi nakon prevare

"Satima sam je tešila, bila je u agoniji pet meseci": Kija otkrila kroz šta Ivana Aleksić prolazi nakon prevare

Blic 26.04.2021
Ivana Aleksić, supruga muzičara Nenada Aleksića Ša koji ju je javno prevario u "Zadruzi" sa Tarom Simov, nalazi se u sličnoj situaciji u kojoj se svojevremeno našla Kristina Kija Kockar, pobednica prve sezone pomenutog rijalitija. Kija je, naime… »

Vesti dana »