Povezane vesti
HRW: Izraelske vlasti prekoračile prag diskriminacije Palestinaca
Slobodna Evropa 27.04.2021
Izraelske vlasti čine zločine protiv čovječnosti, aparthejd (apartheid) i progon, navodi se u izveštaju Human Rights Watch-a (HRW) objavljenom u utorak 27. aprila. Izvještaj se zasniva na analizi sveobuhvatne politike izraelske vlade da održi dominaciju… »
"To je fikcija": Izrael kritikuje izveštaj Hjuman rajts voča za vođenje politike aparthejda kao apsurdan
Blic 27.04.2021
Izrael je kritikovao izveštaj međunarodne organizacije za zaštitu ljudskih prava "Hjuman rajts voč", koja optužuje Tel Aviv za zločine aparthejda i progon Palestinaca. Izraelsko Ministarstvo spoljnih poslova izveštaj ove organizacije naziva "fikcijom" i… »
Hjuman rajts voč optužio Izrael za aparthejd
N1 Info 27.04.2021
Organizacija za ljudska prava Hjuman rajts voč (HRW) optužila je Izrael za zločine aparthejda i progona Arapa na okupiranim teritorijama i unutar same države. U novom izveštaju te organizacije navodi se da je politika Izraela da „održava dominaciju… »
HRW: Izrael čini zločin apartheida nad Palestincima
Al Jazeera 27.04.2021
Human Rights Watch navodi da postoji sveobuhvatna politika izraelske vlade da održi dominaciju Izraelaca nad Palestincima. Izraelske vlasti čine zločin apartheida nad Arapima na okupiranim teritorijama i unutar vlastitih granica, saopćila je u utorak… »
Vesti dana »
'Rusi pristali da prodaju njihov deo u NIS-u': Ministarka energetike
BBC News pre 23 minutajoš 37 povezanih
Narodna banka dobila upozorenje na sankcije zbog NIS! Jorgovanka Tabaković: To bi značilo blokadu svih plaćanja
Kurir pre 18 minutajoš 37 povezanih
Jaćimović do petka ostaje ispred zgrade Banovine: „Ako se ne ispune moji zahtevi, u subotu selim šatore za Beograd“
Danas pre 5 satijoš 11 povezanih
„Montirana ucena“ ili „preprodaja droge“: Objavljen video sa direktorom UKC RS Vladom Đajićem
Vreme pre 1 satjoš 24 povezane





