Povezane vesti
Nedimović: Poljoprivreda neće biti poligon prevarantima
Top press 27.04.2021
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović izjavio je danas, povodom hapšenja odgovornih za reeksport voća kupcima u Rusiji, da je interes države i zaštita poštenih poljoprivrednika prioritet svih prioriteta. Policija je uhapsila petoro odgovornih lica… »
Nedimović povodom reeksporta voća: Poljoprivreda neće biti poligon prevarantima
Telegraf 27.04.2021
Petorica odgovornih su, kako se sumnja, sačinila lažnu dokumentaciju o otkupu i isplati breskvi i nektarina poljoprivrednim proizvođačima iz Srbije, koju su proizvođači potpisivali. Petoro odgovornih lica privrednih društava i 63 poljoprivredna… »
potvrđeno pisanje UCENTAR: Uhapšeno 63 poljoprivrednika, dosta njih u Šumadiji!
U centar 27.04.2021
PRIADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Nišu, Poreskom policijom, Upravom carine i Ministarstvom poljoprivrede, uhapsili su… »
Vesti dana »
Veliki preokret Zvezde u Milanu: Crveno-beli savladali Armani (VIDEO)
Danas pre 4 satijoš 3 povezane
Vremenska prognoza za petak, 16. januar: Malo hladnije nego u sredu, ujutru ponegde mraz
Beta pre 4 satijoš 3 povezane
Doktor Dragan Milić: Ministarstvo finansija upozorilo rukovodstvo Niša da ne povećava plate više od 5,1 odsto
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Čudo prirode u januaru! Na kalendaru još uvek zima, a u ovom selu procvetali vesnici proleća: Iznenadile i meštane! (foto)
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
Republikanski kongresmen: Ako napadnemo Grenland, to će biti Trampov kraj
Danas pre 5 satijoš 1 povezana



