Povezane vesti

(Video) "Ivana je bila svetica, a SAD je bludnica! Prava žena sedi i trpi" Žestoki napadi na reperovu ženu! Mića opleo, Ša…

(Video) "Ivana je bila svetica, a SAD je bludnica! Prava žena sedi i trpi" Žestoki napadi na reperovu ženu! Mića opleo, Ša…

Blic 27.04.2021
Lepi Mića osudio je Ivanu Aleksić zbog navodno prisnog odnosa sa Vladimirom Tomovićem. Mića je istakao da je Ivana bludnik isto koliko i njen suprug reper Nenad Aleksić Ša. - Osnovna stvar je da se poštuju postulati braka. On je za sebe bludnik, ne… »
Ša NAPLJUVAO suprugu Ivanu! „Ona je PRELJUBNICA isto kao ja!”

Ša NAPLJUVAO suprugu Ivanu! „Ona je PRELJUBNICA isto kao ja!”

Svet & Skandal 27.04.2021
Tokom sinoćne emisije „Pretres nedelje sa Milanom Miloševićem“, Nenad Aleksić Ša žestoko je napljuvao još uvek zakonitu suprugu Ivanu. Naime, Ša je bez blama Ivanu nazvao preljubnicom nakon što su do njega došle inforacije da se zbližila sa… »
Ša nazvao suprugu Ivanu preljubnicom: "Nije mi žao što sam je prevario, hoću advokata, ne može da se igra s mojim novcem"

Ša nazvao suprugu Ivanu preljubnicom: "Nije mi žao što sam je prevario, hoću advokata, ne može da se igra s mojim novcem"

Blic 27.04.2021
Nenad Aleksić Ša, koji je svoju ženu Ivanu Aleksić u "Zadruzi 4" prevario sa Tarom Simov, šokirao je sve kada je i dalje zakonitu suprugu nazvao preljubnicom. Ša je, podsetimo, nedavno dobio informaciju da je Ivana bliska sa Vladimirom Tomovićem, a… »

Vesti dana »