Povezane vesti

Abazović o navodima o prijetnji 'kavačkog klana': Spreman sam da platim cijenu

Abazović o navodima o prijetnji 'kavačkog klana': Spreman sam da platim cijenu

Slobodna Evropa 27.04.2021
"Spreman sam da platim bilo koju cijenu, svi moramo da se založimo", izjavio je potpredsjednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović povodom policijskih navoda da mu je ugrožena bezbjednost od strane tzv. kavačkog kriminalnog klana. Organizovanog kriminala… »
Plan kavčana: „Kad ubijem Ašanina, završavam Abazovića“

Plan kavčana: „Kad ubijem Ašanina, završavam Abazovića“

Nova 27.04.2021
Navodni plan likvidacije potpredsednika Dritana Abazovića ovih dana je u fokusu kako crnogorskih, tako i svih medija na Balkanu. Kako navode Vijesti, jedan od uhapšenih pripadnika "kavačkog klana" potvrdio je da je Abazović bio meta, a crnogorska… »
Abazović: Organizovanog kriminala nema bez političke podrške

Abazović: Organizovanog kriminala nema bez političke podrške

Nova 27.04.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović rekao je da nema organizovanog kriminala bez političke podrške i da da bi ponovio svoju izjavu o postupku sudije Miroslava Bašovića, bez obzira na kritike. „Ako je kriminal organizovan, onda ima pipke u… »
MUP CG: Imamo saznanja da pripadnici kavačkog klana pripremaju ubistvo Abazovića

MUP CG: Imamo saznanja da pripadnici kavačkog klana pripremaju ubistvo Abazovića

Danas 26.04.2021
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da su službenici Uprave policije došli do saznanja da pripadnici kavačkog klana pripremaju ubistvo potpredsednika Vlade Dritana Abazovića. U MUP-u navode da su do ovih saznanja došli prilikom… »

Vesti dana »