Povezane vesti

Marko živić progovorio o borbi sa karcinomom: Operacija je trajala sedam i po sati - bolest sam slučajno otkrio...

Marko živić progovorio o borbi sa karcinomom: Operacija je trajala sedam i po sati - bolest sam slučajno otkrio...

Večernje novosti 27.04.2021
Foto: Printscreen/Jutjub - Potpuno slučajno sam to otkrio. Otišao sam kod akademika dr Predraga Peška, direktora Instituta za bolesti digestivnog trakta, i tako saznao da imam abdomenalni problem, a zatim i bolest jednjaka. Danas imam rez od 15… »
"Noću plačeš jer si vezan za krevet, pacijenti su izlazili da me gledaju": Glumac Marko Živić o borbi sa teškom bolešću…

"Noću plačeš jer si vezan za krevet, pacijenti su izlazili da me gledaju": Glumac Marko Živić o borbi sa teškom bolešću…

Blic 27.04.2021
Poznati glumac Marko Živić otkrio je kako se oporavio nakon što mu je 2008. godine odstranjen zloćudni tumor koji mu je tada zahvatio delove jednjaka i želuca i poručio da je uz pomoć optimizma uspeo da izvojeva bitku. Gostujući u emisiji… »
Noću si vezan za krevet i plačeš, danju zasmejavaš bolesnike: Marko slučajno saznao da ima rak - "Ostao je rez od 15 cm"

Noću si vezan za krevet i plačeš, danju zasmejavaš bolesnike: Marko slučajno saznao da ima rak - "Ostao je rez od 15 cm"

Mondo 27.04.2021
Glumac otkrio kako je izgledala njegova borba i kako je to kada je "Roki Balboa na infuziji" Glumac otkrio kako je izgledala njegova borba i kako je to kada je "Roki Balboa na infuziji" Poznati glumac Marko Živić otkrio je kako se oporavio nakon što mu… »

Vesti dana »