Povezane vesti
Poslednji pilot Jugoslovenskog kraljevskog vazduhoplovstva preminuo u 101. godini
RTV 27.04.2021
BEOGRAD - U Beogradu je u 101. godini preminuo Zlatko Rendulić, general pukovnik avijacije u penziji, poslednji živi pilot Jugoslovenskog kraljevskog vazduhoplovstva i učesnik Aprilskog rata, saopštilo je danas Udruženje penzionisanih vojnih letača i… »
Bio je poslednji pilot Jugoslovenskog kraljevskog vazduhoplovstva: Preminuo konstruktor Jastreba i Galeba!
Mondo 27.04.2021
Bio je učesnik Aprilog rata 1941. godine! Bio je učesnik Aprilog rata 1941. godine! U subotu je u 101. godini života preminuo Zlatko Rendulić, general pukovnik avijacije u penziji, pilot, inženjer i doktor tehničkih nauka i poslednji živi pilot… »
Preminuo poslednji pilot Jugoslovenskog kraljevskog vazduhoplovstva
N1 Info 27.04.2021
General-pukovnik avijacije u penziji, inženjer i doktor tehničkih nauka, poslednji živi pilot Jugoslovenskog kraljevskog vazduhoplovstva i učesnik Aprilskog rata 1941. godine Zlatko Rendulić umro je u Beogradu u 101. godini, objavilo je danas Udruženje… »
Vesti dana »
Zamalo od gotovog – veresija: Partizan slavio protiv Zvezde na startu polufinalne serije ABA lige
Danas pre 2 satajoš 4 povezane
Privredna hronika: Rast privrednih aktivnosti na teritoriji grada Kragujevca
RTK pre 34 minutajoš 1 povezana
Arsenal već danas može postati šampion: Ovo je scenario da Tobdžije posle 22 godine osvoje Premijerligu
Kurir pre 59 minutajoš 2 povezane
Vasiljević o slučaju Senjak: Nema nedodirljivih, svi će biti procesuirani
Danas pre 5 satijoš 1 povezana




