Povezane vesti

Vestbruk jasan: Ubeđen sam da ne postoji igrač kao ja, radim na terenu šta god je potrebno

Vestbruk jasan: Ubeđen sam da ne postoji igrač kao ja, radim na terenu šta god je potrebno

Večernje novosti 27.04.2021
Foto: AP Sjajni košarkaš ove sezone u proseku beleži 21,8 poen, te po 11 skokova i asistencija u proseku. Posle poraza od San Antonija (146:143 posle produžetka) otvoreno je govorio o brojkama koje beleži. Vestbruku su još dok je nastupao za Tandere… »
Vestbruk: Ne postoji igrač kao što sam ja

Vestbruk: Ne postoji igrač kao što sam ja

Mozzart sport 27.04.2021
"Što niste Medžiku pričali o napucavanju statistike?”, pita se Rasel. Rasel Vestbruk ponovo diže prašinu. Dok je igrao u Oklahomi znao je da beleži tripl-dabl u proseku, a sada to Vestbruk čini i igrajući za Vašington Vizardse. Ras u proseku… »
Vestbruk srušio rekord star 43 godine i poručio - ne postoji igrač poput mene! Amerikanac je tripl-dabl mašina

Vestbruk srušio rekord star 43 godine i poručio - ne postoji igrač poput mene! Amerikanac je tripl-dabl mašina

Mondo 27.04.2021
Imao je sjajno veče i ponovo napisao novu stranicu NBA istorije. Imao je sjajno veče i ponovo napisao novu stranicu NBA istorije Njegov tim je izgubio, ali je on napravio novo čudo. Zvezda Vašington Vizardsa Rasel Vestrbuk oborio je još jedan NBA… »

Vesti dana »