Povezane vesti

Slede sve veći pritisci na Srbiju: Vučić - Iznenađen sam načinom na koji je sastavljen non pejper

Slede sve veći pritisci na Srbiju: Vučić - Iznenađen sam načinom na koji je sastavljen non pejper

Večernje novosti 28.04.2021
Foto: Printskrin - Ta pojava non - pejpera znači da će pritisci na Srbiju biti sve veći i da se bližimo konačnim pristiscima u kome mora da dođe do nekog rešenja ili do proglašenja krivca - rekao je Vučić odgovarajući na pitanje novinara koliko… »
Vučić: Nemojte ni da sanjate da će Srbija priznati Kosovo

Vučić: Nemojte ni da sanjate da će Srbija priznati Kosovo

RTS 28.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je Vjosi Osmani i privremenim prištinskim vlastima da i ne sanjaju da bi Srbija mogla priznati nezavisnost Kosova. Iznenađen sam načinom na koji je sastavljen non-pejper, ali ipak, nije dobar za našu… »
Vučić: Neistina je da non pejper dolazi iz Srbije

Vučić: Neistina je da non pejper dolazi iz Srbije

Beta 28.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je neistinita izjava predsednice Kosova Vjose Osmani da non pejper koji se pojavio na Kosovu dolazi iz Srbije. "Ako se oni nadaju da bi Srbija prihvatila takvo priznanje Kosova - to se neće… »
Vučić: Neistina je da non pejper dolazi iz Srbije

Vučić: Neistina je da non pejper dolazi iz Srbije

Nova 28.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je neistinita izjava predsednice Kosova Vjose Osmani da non pejper koji se pojavio na Kosovu dolazi iz Srbije. „Ako se oni nadaju da bi Srbija prihvatila takvo priznanje Kosova – to se neće… »

Vesti dana »