Povezane vesti

Krivokapić: I ja sam dobijao prijeteće poruke

Krivokapić: I ja sam dobijao prijeteće poruke

Glas Amerike 28.04.2021
PODGORICA — Premijer Crne Gore, Zdravko Krivokapić, saopštio je u srijedu da je i on, kao i vicepremijer Dritan Abazović, dobijao prijeteće poruke od kriminalnih klanova, navodeći da im “nije pridavao značaj”, već da se time bave bezbjednosne… »
Krivokapić: I ja sam dobijao preteće poruke, treba podržati Abazovića

Krivokapić: I ja sam dobijao preteće poruke, treba podržati Abazovića

N1 Info 28.04.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kazao je da je dobijao preteće poruke kao i potpredsednik Vlade Dritan Abazović, ali da im nije pridavao značaja. „Ja razumem vicepremijera. Znam da je fizički ugrožen. I ja sam dobijao takve poruke, ali im… »
Krivokapić: I meni su pretili kriminalni klanovi

Krivokapić: I meni su pretili kriminalni klanovi

Nova 28.04.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kazao je da je i on dobijao preteće poruke od kriminalnih klanova, ali im nije pridavao značaj, već se time bave službe bezbednosti. On je novinarima u Skupštini rekao je da je broj članova obezbeđenja… »
Krivokapić: I ja sam dobijao preteće poruke od kriminalnih klanova

Krivokapić: I ja sam dobijao preteće poruke od kriminalnih klanova

Sputnik 28.04.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić izjavio je da je i on dobijao preteće poruke od kriminalnih klanova. Premijer je rekao da je broj članova obezbjeđenja potpredsednika Vlade, Dritana Abazovića povećan zbog ozbiljnih pretnji koje dobija. Zbog… »
Krivokapić: I ja sam dobijao pretnje, Abazović ugrožen

Krivokapić: I ja sam dobijao pretnje, Abazović ugrožen

Danas 28.04.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kazao je da je dobijao preteće poruke kao i potpredsednik Vlade Dritan Abazović, ali da im nije pridavao značaja. „Ja razumem vicepremijera. Znam da je fizički ugrožen. I ja sam dobijao takve poruke, ali im… »

Vesti dana »