Povezane vesti
Zahvaljujući projektu “Zasadi drvo” Srbija bogatija za 153.000 stabala
BizLife 29.04.2021
“Ponosni smo jer smo postigli mnogo, ne samo po broju posađenih sadnica i stotinama kilograma prikupljenog semena već i na podizanju svesti o važnosti ove teme i odgovornosti svakog pojedinca. Verujemo da smo uz pomoć naših zaposlenih i građana volontera… »
Posađeno novih 1000 sadnica u Zaječaru, Novom Sadu i Beogradu
Nova 29.04.2021
Zaposleni u kompaniji HEINEKEN Srbija posadili su 500 sadnica drveća u Zaječaru, Novom Sadu i Beogradu, u okviru akcije Posadi svoj hlad. Za svaku od 500 sadnica koje su zaposleni u kompaniji HEINEKEN Srbija posadili, kompanija je donirala po jednu… »
Vreme za mladice: "Hajneken" poklonio 1.000 sadnica za tri srpska grada
RTV 29.04.2021
BEOGRAD - Zaposleni u kompaniji "Hajneken Srbija" posadili su 500 sadnica drveća u Zaječaru, Novom Sadu i Beogradu, u okviru akcije "Posadi svoj hlad", saopštio je danas "Hajneken". Sadnjom u Kraljevu uspešno je završen drugi ciklus projekta "Zasadi… »
Vesti dana »

Dejan Vuk Stanković: Ministar bira direktore škola, uskoro konkurs za Petu
Beta pre 31 minutajoš 24 povezane

Hladno jutro u Srbiji, tokom dana pretežno sunčano i toplo, do 20 stepeni
Serbian News Media pre 2 satajoš 24 povezane

Zelenski: Više od 300 ruskih dronova i 37 raketa gađalo energetski sektor i civilnu infrastrukturu B
Radio sto plus pre 1 satjoš 23 povezane