Povezane vesti
Ponovo radi milanska Skala – tri koncerta u maju
Nova 29.04.2021
Prestižna milanska Skala saopštila je danas će u maju otvoriti svoja vrata za ograničenu publiku od 500 osoba i da će biti održana tri koncerta. Hor i orkestar Skale, pod dirigentskom palicom Rikarda Šaija (Riccardo Chailly), održaće prvi koncert… »
Milanska Skala se u maju otvara za publiku
Danas 28.04.2021
Prestižna milanska Skala saopštila je danas da će u maju otvoriti svoja vrata za ograničenu publiku od 500 osoba i da će biti održana tri koncerta. Ipak, opera „Italijanka u Alžiru“ Đoakina Rosinija će biti prenošena samo preko striminga 25… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 1 satjoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 3 satajoš 1 povezana